Sohbet Redmi note 7 2022 kullanıcı yorumu

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam eu 12.5.7 çok sorunlu bir rom, bizzat dün deneyerek gördüm ve eu 12.5.3'e geçtim, şu an tema mağazasının çince olması dışında gayet memnunum, akıcı çalışıyor. MIUI kullanmak isterseniz aklınızda olsun.
Hiç 12.5.3 denemedim. Ama Miui'a dönmeyi düşünürsem denerim. Teşekkür ederim

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
MIUI dışında rom olarak öneriniz varmıdır. ?

Sniperwars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Pixel 12 sürümünü denedim Stabil çalışıyor ancak uzun kullanımda anlık kasmalar yaşanabiliyor ve biliyorsunuz bizim cihazlarımızın çoğu tianma panel, pixel kullanırken ekran renkleri çok canlı olduğu için ghost screen belası çok fazla gösterdi kendini. Mavi ışık filtresi tarzı uygulamalar kullandım. Bunlarda arkaplanda batarya performansını azda olsa etkiliyor. Bu tarz sebepler yüzden global e geri dönmüştüm.
Eu sürüme geçeceğim, sadece hangi versiyona geçeyim onu düşünüyorum. Forumda gördüğüm kadarı ile bluethoot yada kamera sorunları ile karşılaşanlar olmuş, boş bir zamanımda deneyeceğim.

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Pixel 12 sürümünü denedim Stabil çalışıyor ancak uzun kullanımda anlık kasmalar yaşanabiliyor ve biliyorsunuz bizim cihazlarımızın çoğu tianma panel, pixel kullanırken ekran renkleri çok canlı olduğu için ghost screen belası çok fazla gösterdi kendini. Mavi ışık filtresi tarzı uygulamalar kullandım. Bunlarda arkaplanda batarya performansını azda olsa etkiliyor. Bu tarz sebepler yüzden global e geri dönmüştüm.
Eu sürüme geçeceğim, sadece hangi versiyona geçeyim onu düşünüyorum. Forumda gördüğüm kadarı ile bluethoot yada kamera sorunları ile karşılaşanlar olmuş, boş bir zamanımda deneyeceğim.
Eğer eu da olmazsa lineage romu deneyebilirsiniz hocam

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
12.5.3 eu sürümünde şu an tema mağazasının çince olması dışında belirgin bir soruna rastlamadım. Cihazımda kasmadan kullanıyorum.
Bluetooth sorunu sadece bir kez başıma geldi, onda da restart atınca düzeldi. Daha sonra karşılaşmadım, muhtemelen anlık bir durumdu hocam.
12.5.3 sürümünü deneyin isterseniz, farklı bir cihazdaki deneyimleri duymak isterim.

Üst Alt