Yardım Redmi Note 6 Pro İnternet Bağlantı Sorunu Hk.

Xibalba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe GÖREN
Cihazım
XiaomiNote6Pro
Konular
1
Merhaba,

Normal zamanlarda internet bağlantısı sorunu yaşamadığım telefonumda metro vb. gibi telefonun çekmediği yerlere girip çıktıktan sonra internet bağlantısı ekranda var gibi gözükmesine rağmen iletilerin gelmediği ve internet sitelerine girişte sorun yaşadığımı fark ettim. Örneğin metrodan çıktınız ekrana baktınız internet gelmiş gözüküyor, internete girmek istiyorum bağlantıs sorunu yaşıyor. Bunun üzerine mobil veriyi kapatıp açtığım anda anında düzeliyor ve whatsapp mesajları bildirimler gibi tüm bilgiler o andan itibaren gelmeye başlıyor. Buna benzer bir sorun yaşayanınız ve çözüm hakkında bilgisi olan arkadaşımız mevcut mu?

fasalahmet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefon bilgileri ayarlarından global olanı seçip bi deneyin isterseniz benim cihazda arada az çekiyordu bu seçenekten sonra düzeldi ama sizin sorun daha farklı gibi
KARDEŞİM ALLAH SENDEN MİLYON KERE RAZI OLSUN 1 SENEDİR BU SORUNLA BOĞUŞUYORUM BAKMADIĞIM YER KALMAMIŞTI. SENİN SAYENDE HALLOLDU. 3G İLE İNTERNETE GİREMİYORDUM...
BAŞA TUTTURUN HERKES GÖRSÜN !!!!

Oyla:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Valla bende de 1haftadır 3G hiç çekmiyordu.Sebebini anlamadım.Dün çekmeye başladı fakat 3G de herkesin hız deneyiminden farksız. Packard19-17 adlı kardeş sayesinde düzeldi.Eyvallah kardeşim

Oyla:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Bu ayar nasıl kaydediliyor telefon kapanıp açıldığında tekrar eski haline dönüyor bende

Oyla:

Packard19-07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TAMER
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
1
Bu ayar nasıl kaydediliyor telefon kapanıp açıldığında tekrar eski haline dönüyor bende
Malesef kapatıp açınca eski haline dönüyor kalıcı bir yolu yok ama ben yıldığım için bu durumdan masik roma geçtim bağlantıda da çok da bir problem olmuyor kendi romu sorunlu bağlantı olarak

Oyla:

Steel4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1