Yardım Redmi Note 6 Pro İnternet Bağlantı Sorunu Hk.

Xibalba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe GÖREN
Cihazım
XiaomiNote6Pro
Konular
1
Merhaba,

Normal zamanlarda internet bağlantısı sorunu yaşamadığım telefonumda metro vb. gibi telefonun çekmediği yerlere girip çıktıktan sonra internet bağlantısı ekranda var gibi gözükmesine rağmen iletilerin gelmediği ve internet sitelerine girişte sorun yaşadığımı fark ettim. Örneğin metrodan çıktınız ekrana baktınız internet gelmiş gözüküyor, internete girmek istiyorum bağlantıs sorunu yaşıyor. Bunun üzerine mobil veriyi kapatıp açtığım anda anında düzeliyor ve whatsapp mesajları bildirimler gibi tüm bilgiler o andan itibaren gelmeye başlıyor. Buna benzer bir sorun yaşayanınız ve çözüm hakkında bilgisi olan arkadaşımız mevcut mu?

Leventgaat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
2
Cihazım
Xiaomi.note 6 p
Konular
4
Aynı problem bendede var .telefonun tek kusuru bence bu.çözümünü bulamadım.bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar.

Oyla:

karaura

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
red mi not 6 pr
Konular
5
Bendede benzer sorun var farklı rom yüklesek düzelir mi acaba deneyen var mı?

Oyla:

Packard19-07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TAMER
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefon bilgileri ayarlarından global olanı seçip bi deneyin isterseniz benim cihazda arada az çekiyordu bu seçenekten sonra düzeldi ama sizin sorun daha farklı gibi

Oyla:

karaura

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
red mi not 6 pr
Konular
5
Telefon bilgileri ayarlarından global olanı seçip bi deneyin isterseniz benim cihazda arada az çekiyordu bu seçenekten sonra düzeldi ama sizin sorun daha farklı gibi
Aramadığım yer kalmadı, geliştirici seçeneklerinide açtım ama bu menüyü bulamadım.

Oyla:

snoopy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Mi 8 Lite kısmında aradım bulamamıştım varmış aynı şeye takılan birileri daha. :)

Whatsapp Gmail gibi anlık bildirim almanız gerekebilecek uygulamalar için bunu çözdüm fakat aynı ayarları diğer uygulamalara uyguladıysam da mobil veriyi kapatıp açmadan uygulamaları açamıyorum. Whatsapp için mesela otomatik başlatma izni verin, kilit ekranında görüntüle ve arka planda başlat izinleri de aktif olsun. Bildirimler kısmı da aktifse sinyal gördüğü anda bildirim geliyor metroya binmeden önce kendime mesaj attırıp denedim. Ama okulun uygulaması veya yemeksepeti gibi uygulamaları açamıyorum bağlantı yok diyor whatsapptan bildirim gelirken, mecbur kapatıp açıyorum düzeliyor.

Oyla:

surikata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
irfan
Cihazım
redmi6pro
Konular
1
Saolasın internet hep sorunluydu bunu denedim çözüldü sabitlense çok iyi olu bence

Oyla:
Üst Alt