Diğer Redmi Note 6 Pro ile Aranızdayım

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
Arkadaşlar benim note 6 prom da . Simkart yerine taktim simkartimi ama ayarlarda yazdigi 2 yaziyor ve operator adini yaziyor . Yanlis yere mi taktim acaba . Bi buyuk bir bosluk var birde kucuk bir bosluk var.ve kucuk bosluga taktim.
Doğru yere taktın hocam büyük yer hafıza kartı için taktiğin yer 2.sim yuvası hafıza kartının olduğu yere yan takarsan 1. Sim yuvasına takmış olursun ama bu seferde hafıza kartı kullanamazsınız

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Doğru yere taktın hocam büyük yer hafıza kartı için taktiğin yer 2.sim yuvası hafıza kartının olduğu yere yan takarsan 1. Sim yuvasına takmış olursun ama bu seferde hafıza kartı kullanamazsınız

Peki bu taktigim yerde cekim gucu fark etmez dimi hocam . Yada sarjda fazladan azalma falan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hoş geldiniz. Yeni telefonunuz hayırlı olsun :)

Tesekkur ederim hocam . Size bi sorum olacak yeniyim bu cihazda. Hatti 1. yada 2. Yuvaya taksam mobil iletişimde bir azalma olmaz dimi . 3 ge yada 4 g de . Bide sim kart yuvasina bagli olarak sarj konusundada fark olurmu fazla yada az sarj gitme olarak .

Son düzenleme:

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
Peki bu taktigim yerde cekim gucu fark etmez dimi hocam . Yada sarjda fazladan azalma falan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tesekkur ederim hocam . Size bi sorum olacak yeniyim bu cihazda. Hatti 1. yada 2. Yuvaya taksam mobil iletişimde bir azalma olmaz dimi . 3 ge yada 4 g de . Bide sim kart yuvasina bagli olarak sarj konusundada fark olurmu fazla yada az sarj gitme olarak .
Yok hocam çekim gücü her ikisinde de aynı

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Hoşgeldin bende de aynı cihazdan var biz pek memnun kalmadik inşallah siz kalırsınız

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
3/32 vardı şebeke var çubuk 3 çekiyor ama internet yok cihaz kapalı durumda neyse onu gönderdik başka geldi 4/64 olan 5 gün sonra aynı sorun odada oldu ne yapdimsa olmadı sim de değiştirdim olmadı yani 3 çubuk ve altı olduğunda fark etmezsen cihaz kapalı 4g h+ 3g fark etmiyor durum bu anlamadığım kısım iki cihazda da olması başka bu şekilde sorunu olan varmı diye forum yazdım kimse çıkmadı

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Cok şukur bende oyle bir durum yok.bazen nasip oluyor bu isler inanin . Teknolojik urun sonucta .

Üst Alt