Diğer Redmi Note 6 Pro ile Aranızdayım

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Hayırlı olsun bende aynı cihazı kullanıyorum batarya efsane çok iyi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MONAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mi 8
Arkadaşlar benim note 6 prom da . Simkart yerine taktim simkartimi ama ayarlarda yazdigi 2 yaziyor ve operator adini yaziyor . Yanlis yere mi taktim acaba . Bi buyuk bir bosluk var birde kucuk bir bosluk var.ve kucuk bosluga taktim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlis here taksam dahi cekim gucu konusunda ve pil tuketimi konusunda bir sorun yasamam dimi ?

kskli_eno

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Arkadaşlar benim note 6 prom da . Simkart yerine taktim simkartimi ama ayarlarda yazdigi 2 yaziyor ve operator adini yaziyor . Yanlis yere mi taktim acaba . Bi buyuk bir bosluk var birde kucuk bir bosluk var.ve kucuk bosluga taktim.
Doğru yere taktın hocam büyük yer hafıza kartı için taktiğin yer 2.sim yuvası hafıza kartının olduğu yere yan takarsan 1. Sim yuvasına takmış olursun ama bu seferde hafıza kartı kullanamazsınız

MONAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mi 8
Doğru yere taktın hocam büyük yer hafıza kartı için taktiğin yer 2.sim yuvası hafıza kartının olduğu yere yan takarsan 1. Sim yuvasına takmış olursun ama bu seferde hafıza kartı kullanamazsınız
Peki bu taktigim yerde cekim gucu fark etmez dimi hocam . Yada sarjda fazladan azalma falan

Hoş geldiniz. Yeni telefonunuz hayırlı olsun :)
Tesekkur ederim hocam . Size bi sorum olacak yeniyim bu cihazda. Hatti 1. yada 2. Yuvaya taksam mobil iletişimde bir azalma olmaz dimi . 3 ge yada 4 g de . Bide sim kart yuvasina bagli olarak sarj konusundada fark olurmu fazla yada az sarj gitme olarak .

Son düzenleme:

kskli_eno

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Peki bu taktigim yerde cekim gucu fark etmez dimi hocam . Yada sarjda fazladan azalma falan

Tesekkur ederim hocam . Size bi sorum olacak yeniyim bu cihazda. Hatti 1. yada 2. Yuvaya taksam mobil iletişimde bir azalma olmaz dimi . 3 ge yada 4 g de . Bide sim kart yuvasina bagli olarak sarj konusundada fark olurmu fazla yada az sarj gitme olarak .
Yok hocam çekim gücü her ikisinde de aynı

astsel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Hoşgeldin bende de aynı cihazdan var biz pek memnun kalmadik inşallah siz kalırsınız

astsel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
3/32 vardı şebeke var çubuk 3 çekiyor ama internet yok cihaz kapalı durumda neyse onu gönderdik başka geldi 4/64 olan 5 gün sonra aynı sorun odada oldu ne yapdimsa olmadı sim de değiştirdim olmadı yani 3 çubuk ve altı olduğunda fark etmezsen cihaz kapalı 4g h+ 3g fark etmiyor durum bu anlamadığım kısım iki cihazda da olması başka bu şekilde sorunu olan varmı diye forum yazdım kimse çıkmadı

MONAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mi 8
Cok şukur bende oyle bir durum yok.bazen nasip oluyor bu isler inanin . Teknolojik urun sonucta .

Yusuf4695

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Yusuf Can
Cihazım
K5 Plus
İyi günlerde kullanın. Telefon hız,batarya,güncellik bir çok yönüyle çok iyi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt