MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

CeCe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Telefon otomatik güncelleme indirmiş uyarı verdi. Dosyayı göstererek kurdum

Android versiyon: 9 PKQ1.180904.001
Security patch: 2019-12-05

yakamoz-01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi4
Konular
0
İnstagram, whatsapp kapatınca ''kamera arka planda çalışmaktadır'' diye uyarı veriyor sürekli, izni kapatıyorum her seferinde çıkıyor. Sizde olmuyor mu?

ben de de aynı sorun var düzeltme güncellemesi gelir mi?

soulless535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Soulless
Cihazım
mi9t
Meslek
Ö.Güvenlik
Konular
2
Almadan önce sırf bu çentik bildirim rezaletini bilseydim bu telefonu almazdım.fakirligin gözü kör olsun

Smtsuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet Suna
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3
Bu Romu kendim yükledim ve yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Telefonum 3gb ram 32gb global Türkiye garantili. Ayrıca 32gb hafıza kartı takılı. Şu ana kadarki deneyimlerim şu şekilde;

Çentikdeki genişleme değişmedi, aynı.

Pil performansı için çok gözlemlenebilir bir değişiklik görmedim. %100'den %1 şarj seviyesine kadar 10 - 11 saat ekran kullanımı alıyorum. Telefonumda tam bir şarj da yaklaşık ekran kullanımı ile birlikte 72 saat bekleme süresi alıyorum. Fakat ben daha az şarj tükettiğinden ve reklam engelleyiciden dolayı Chrome yerine opera kullanıyorum, farklı temalar kullanmıyorum, oyun oynamıyorum. Daha çok internette vakit geçiriyorum. Tabii ki oyun oynayanlar, video izleyenler için bu süre değişir.

Yerleşik kamera uygulaması maalesef kötü. Gereksiz ve anlam veremediğim bir şekilde kasıyor. Video çekerken, fotoğraf çekerken, selfie çekerken ve çektikten sonra bir donma söz konusu. Ağır çekimi benzeri modellere göre kötü. Gece çekiminde çok fazla kumlanma var. Farklı uygulamalarda video, fotoğraf ve selfie çekerken kasma çok olmuyor. Dört yıl kullandığım Sony Xperia Z1 dördüncü yılında bile daha seri fotoğraf çekiyordu. Hatta ağır çekim özelliği olmamasına karşın root ile henüz bir buçuk yaşında olan bu cihazdan daha iyi ağır çekim yapabiliyordu. Hatta 60fps full HD çekim de yapabiliyordu. Bu hususta açıkçası hayal kırıklığı bu cihaz. Hatta 4 5 ay bekleyip aynı fiyata note 7 veya 8 alınabilirdi. Gcam konusunda kararsızım, cihazın garantisi dolunca deneyeceğim.

Telefon ara yüzünde alkışlanacak bir değişim yok. Miui 10'a göre arayüz kullanımında çok aşırı fark görmedim. (Benim için geçerli). Kullanım seriliği açısından da çok bir fark görmedim.

Ram kullanımı açısından da miui 10'a göre çok fark görmedim. Normal kullanımda, telefonu yeniden başlattığımda %43-44 olan ram kullanımı,
Tam bir şarj kullanımı sonunda %55-56'larda kalıyor. Fakat ben kullanmadığım uygulamaları kaldırılabiliryorsa kaldırıyorum, değilse devre dışı bırakıyorum. Kullanmadığım uygulamaların mobil veri kullanımını kısıtlıyorum. Böylelikle arka planda gereksiz bir yük oluşmuyor.

Benim için bu şekilde...

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
ÇENTİK SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ AÇIN ORADAKİ DP AYARINI 392 DEN 370 E ÇEKİN DÜZELECEK

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Sağolasın hocam allah razı olsun
senden razı olsun knk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sorun yaşayan arkadaşlar bu miroom u kurun hiç bir sorununuz kalmaz ( facebook bildirim çentik falanfilan işte temiz bir sistem tüm sorunlar giderilmiş ayrıca birsürü artı özellik yüklü çağrı ekranı ekran ışığını oto fulleme tarzı bir sürü)

Son düzenleme:

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
sanırım note 6 pro artık güncelleme vs almayacak, baktığınız zaman pek bir iyileştirme güncellemesi vs gönderilmiyor uzun zamandır.

ugurellibaris

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baris
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Arkadaşlar bu performans düşüklüğü sorunu yeni gelecek güncellemeyle çözülürmü sizce?

Üst Alt