MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Hakan GUDUK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Donma kendi kendine ekranı açma ve sürekli kamera izni istiyor guncellemeden sonra anlamadım bana has bişi mi bu olaylar aydınlatacak arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Donma kendi kendine ekranı açma ve sürekli kamera izni istiyor guncellemeden sonra anlamadım bana has bişi mi bu olaylar aydınlatacak arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz
Bendede ayni izin istiyor hep.

dragoon07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
İnstagram, whatsapp kapatınca ''kamera arka planda çalışmaktadır'' diye uyarı veriyor sürekli, izni kapatıyorum her seferinde çıkıyor. Sizde olmuyor mu?

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Evet yeni sürümde izin olayı çıktı. Sürekli hataların düzeltilmesini istiyoruz ama ne yazık ki yeni hatalar ile başımızı ağrıtıyor xiaomi.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Arkadaşlar size nacizane tavsiyem bu tür güncellemeleri yüklemeyin kendinizi tuaf sorunların hataların içinde bulursunuz. örn miui 11.1.0.0 yada 11.2.1.0 gibi sürümlerin çıkmasını bekleyin ancak o zaman stabil düzgün bi hale gelicektir. kilidi açık olan arkadaşlara eu stabil 10.3.6 öneririm çok stabil ve sorunsuz.

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
bir sorun oluyor, düzeltecekler diye yeni güncellemeleri yüklüyoruz başka sorun çıkıyor. pil performansı düzelir diye umut ediyordum, telefon daha da beter oldu. bıktım bu sorunlardan artık.

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
bir sorun oluyor, düzeltecekler diye yeni güncellemeleri yüklüyoruz başka sorun çıkıyor. pil performansı düzelir diye umut ediyordum, telefon daha da beter oldu. bıktım bu sorunlardan artık.
Bende pil performansı arttı. Güncelleme sonrası Hard reset yaptım. Bi haftadır kullanıyorum herhangi olumsuz bir sonuç yaşamadım.

sirchade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Redmi Note 6
Konular
1
Bende de aynı şekilde kendi kendine ekran açılıyor, sürekli izin istiyor, akıcılık berbat oldu, adını koyamadığım tuhaf bir takılma var telefonda tam farkedilmeyen. MiRoom'dan geçmiştim kesinlikle önermiyorum bu romu.

Üst Alt