Soru Redmi Note 6 Pro Ghost Screen...

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Yaklaşık beş gün önce Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 model cihaz alarak aranıza katılmış bulunuyorum. İlk aldığımda var mıydı bilmiyorum ama bu gün farkettim cihazda Ghost Screen olduğunu farkettim. Tapatalk kullanıyorum konuda uzun süre kaldığım da aşağı yukarı kaydır tuşları ve konu aç butonunun ekranda kaldığını farkettim. Sizce bu yazılımsalmıydı yada neden kaynaklandı gelecekte ekranda dokunmatikte bana sorun yaratır mı?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Bende iyice arttı ghost sorunu haberiniz olsun ama telefonu 2 saat kullanmayınca geçiyor sonra yavaş yavaş yine geliyor. Benim korkum kalıcı durması inşallah öyle bisey olmaz. Telefonu alalı 2 ay oldu

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
En iyi panel hangisi note 6 Pro için?
Maalesef Öyle bişey yok. En iyi panel hangisi diye, xiaominin bu cihaz için kullandığı paneller belli. En iyisi değil belki ama ghost screen çıkacak veya çıkmayacak diye bişey yok. Yukarıda bahsettiğim sebeplerden dolayı.

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bende iyice arttı ghost sorunu haberiniz olsun ama telefonu 2 saat kullanmayınca geçiyor sonra yavaş yavaş yine geliyor. Benim korkum kalıcı durması inşallah öyle bisey olmaz. Telefonu alalı 2 ay oldu
Nereden aldınız cihazı eğer resmi bir satış noktasından aldıysanız, oraya başvurmanız daha mantıklı

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Nereden aldınız cihazı eğer resmi bir satış noktasından aldıysanız, oraya başvurmanız daha mantıklı
Trendyol dan aldım ama adamlara versem ne vermesem ne garantiye gönderirler garantide bişey yok bu cihazda derler çünkü telefonu ilk açınca sıkıntı yok kullanınca çıkıyor

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Trendyol dan aldım ama adamlara versem ne vermesem ne garantiye gönderirler garantide bişey yok bu cihazda derler çünkü telefonu ilk açınca sıkıntı yok kullanınca çıkıyor
Anladım ama sizin içiniz rahat etmeyecek bu sekilde de. En azından konuşursanız değişim vs. olur

Oyla:

Hamsterx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 +
Konular
24
Anladım ama sizin içiniz rahat etmeyecek bu sekilde de. En azından konuşursanız değişim vs. olur

Hocam bende yurtdışı alacağında bizdede olmasın hiç almayalım o zaman
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Günde 3 - 4 saat pubg oynayan biriyim

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Aslında bir dükkandan falan alsam peşini birakmazdim elimden gelenini yapardım ama şimdi kiminle muhatap olacam telefonu gönderip boş boş beklemekte istemiyorum acikcasi. Eğer kalıcı olursa bu durum garantiye veririm ekranı değişir demi bu sorun kullanıcı hatası demezler sanırım

Oyla:

Hamsterx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 +
Konular
24
Aslında bir dükkandan falan alsam peşini birakmazdim elimden gelenini yapardım ama şimdi kiminle muhatap olacam telefonu gönderip boş boş beklemekte istemiyorum acikcasi. Eğer kalıcı olursa bu durum garantiye veririm ekranı değişir demi bu sorun kullanıcı hatası demezler sanırım

Hocam alayım mı sizce bendede olmasın oyun oynayan biriyim

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Öyle düşünüyorum, kullanıcı hatası değil çünkü. Bir arayıp konuşun bakalım.

Oyla:
Üst Alt