Soru Redmi Note 5 Pro Beklenmeli mi?

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Arkadaşlar merhaba aranizda yeniyim bir gün oldu. :) Yakin zamanda Max 2 vs A1 konusu açmıştım ama artık xiaomi telefon kullanacağım için xiaomi gruplarına üye oldum. :) Orda da Note 5 pro nedir ne değildir diye konusmalara taniklik ettim. Cihaz gerçekten harika duruyor. Ne dersiniz beklemeye değer mi? Ülkemize ne zaman gelicek bu cihazlar ortalama şuan iPhone 4 kullanıyorum. 1.3 saatte şarj oluyor ama bataryası okadar dayanmıyor giggle~~giggle~~bilgisi olan aydınlatabilir mi? Miu Türkiye ne zaman getirir bunları.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ne zaman gelir bir fikrim yok hocam, sizin aciliyetiniz var anladığım kadarı ile. Bence beklenebilir bir cihaz, bende fazlasıyla beğendim ama, Fiyatları Mi Note 3'e yakın olursa anlamı yok. Yani hiçbirşeyi belli değil. A1'i falan boşverin, siz en azından Mi Note 3 alıp rahat edin en güzeli. Aklınızda beklesemiydim diye soru işareti de kalmaz en azından.

Oyla:

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Ne zaman gelir bir fikrim yok hocam, sizin aciliyetiniz var anladığım kadarı ile. Bence beklenebilir bir cihaz, bende fazlasıyla beğendim ama, Fiyatları Mi Note 3'e yakın olursa anlamı yok. Yani hiçbirşeyi belli değil. A1'i falan boşverin, siz en azından Mi Note 3 alıp rahat edin en güzeli. Aklınızda beklesemiydim diye soru işareti de kalmaz en azından.
Hocam bulunduğum grupta 1300 tl'den satısa cıkacağını belirtenler çok Note 3 gerçekten çok güzel bir kameraya sahip benim bütçem okadar yok ama. :) 1300 tl bütçem var. :D

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam bulunduğum grupta 1300 tl'den satısa cıkacağını belirtenler çok Note 3 gerçekten çok güzel bir kameraya sahip benim bütçem okadar yok ama. :) 1300 tl bütçem var. :D
Hocam Arka Kameralari Kötü zaten, belki on kamerasi daha iyi olur. Biraz daha bekleyip Mi Note 3 alip rahat edin bana göre.

Oyla:

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Hocam Arka Kameralari Kötü zaten, belki on kamerasi daha iyi olur. Biraz daha bekleyip Mi Note 3 alip rahat edin bana göre.
Şuan Max 2 Redmi 5plus Note 5pro A1 arasinda kaldim senin bana bi önerin var mı? Max 2 boyutu çok büyük diyorlar. 4.0inc ekran'dan 6.44 geçtiğimde içimde bir korku var. :)

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Beni bir tek kamerası düşündürüyor bu telefonun, acaba redi note 4 veya mix gibi kötü bir kameraya mı sahip ?

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Beni bir tek kamerası düşündürüyor bu telefonun, acaba redi note 4 veya mix gibi kötü bir kameraya mı sahip ?

Redmi Note 4den daha iyi kameraya sahip olur diye düşünüyorum, ama ne kadar iyi orasini bekleyip görmek gerekecek.
[doublepost=1518704876,1518704845][/doublepost]
Şuan Max 2 Redmi 5plus Note 5pro A1 arasinda kaldim senin bana bi önerin var mı? Max 2 boyutu çok büyük diyorlar. 4.0inc ekran'dan 6.44 geçtiğimde içimde bir korku var. :)

Mi Note 3. Az daha bekleyin, para denklestirip Mi Note 3 alin.

Oyla:

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Lansmanda kamerasini övüyorlardi ama bende kararsiz kaldım. Bana kamerasi güzel geldi sizi bilmiyorum. :)

Redmi Note 4den daha iyi kameraya sahip olur diye düşünüyorum, ama ne kadar iyi orasini bekleyip görmek gerekecek.
[doublepost=1518704876,1518704845][/doublepost]

Mi Note 3. Az daha bekleyin, para denklestirip Mi Note 3 alin.
Hocam acil ihtiyacim var. Note 3 çok güzel lakin bütçem yok benim İphone'da batarya dayanmıyor powerbank gibi dolaniyorum.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Lansmanda kamerasini övüyorlardi ama bende kararsiz kaldım. Bana kamerasi güzel geldi sizi bilmiyorum. :)

Hocam acil ihtiyacim var. Note 3 çok güzel lakin bütçem yok benim İphone'da batarya dayanmıyor powerbank gibi dolaniyorum.

Hocam Lansmanda Övülmeyen Kameraya sahip Xiaomi cihaz yok zaten :)

Hocam Acil ihtiyaç varsa Note 5 Pro'yu nasıl bekleyeceksiniz. Siz Redmi 5 Plus alıp geçin o zaman.

Oyla:

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Aciliyetiniz varsa bence de 5 plus alır. Daha sonra note 5 pro çıkınca satar onu alırsanız olmadı

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt