Rom Redmi Note 4X - V8.5.4.0 Güncellemesi

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Aslında sorun şu, seçilen bildirim sesi süresi 1 saniye ise ses çıkmıyor, 3 saniyelik bir ses seçiyorum bildirim gelince çalıyor, anlamadım gitti.

denemedim ama hocam böyle şeylere takılmayın boş verin gerek yok 3 saniye olsun yoksa kafayı sıyırırız wasntme~~

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
denemedim ama hocam böyle şeylere takılmayın boş verin gerek yok 3 saniye olsun yoksa kafayı sıyırırız wasntme~~
Yok hocam olay şu, benim senelerdir kullandığım whatsapp bildirim sesi aynı, şimdi kullanmaya çalıştığımda ses çıkmıyor, ama şimdi kurcalarken şunu keşfettim, saniye ile ilgili değil, zegde den indirip seçtiğim hiçbir bildirim sesini çalmıyor, sadece telefonun kendi bildirim seslerinden birini seçince çalıyor, güncellemeden önce böyle bir durum yoktu.

elfuego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sfk
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Bu güncelleme ile ram kullanımı nasıl arkadaşlar.Kaç gb ram kalıyor.Bende 1,3 gb ram kalıyor.

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Arkadaşlar 7.8.10 yükledim farkı nedir birde kararlı güncelleme alır mi bu bendeki sürüm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar 7.8.10 yükledim farkı nedir birde kararlı güncelleme alır mi bu bendeki sürüm

beta miui 9 yüklemişsin ne yüklediğini bilmediğin şeyi neden yüklüyorsun kararlı güncelleme almaz

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bu güncelleme ile ram kullanımı nasıl arkadaşlar.Kaç gb ram kalıyor.Bende 1,3 gb ram kalıyor.
hocam bir miktar düşük en fazla 1.4gb gördüm clear ettiğimde 100mb ram daha fazla tüketiyor gibi geldi bana eski sürüme göre

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
beta miui 9 yüklemişsin ne yüklediğini bilmediğin şeyi neden yüklüyorsun kararlı güncelleme almaz
Hocam Note 4 grubu vardı orada yönlendirdiler ben nereden bulabilirim ki,peki bu durumu nasıl düzeltebiliriz ben romu indirip guncelleyiciden yükledim

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hocam Note 4 grubu vardı orada yönlendirdiler ben nereden bulabilirim ki,peki bu durumu nasıl düzeltebiliriz ben romu indirip guncelleyiciden yükledim

ben o beta rom ile vs uğraşmadığım için diğer üstadlar cevap versin ama bu konunun ana kısmında nasıl orjinal rom vs yüklenir anlatıyor oradaki adımları uygularsan halledersin

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
ben o beta rom ile vs uğraşmadığım için diğer üstadlar cevap versin ama bu konunun ana kısmında nasıl orjinal rom vs yüklenir anlatıyor oradaki adımları uygularsan halledersin
Hocam sağolun yani ikiside beta rom olduğu için 8.5.4.0 indirip direk guncelleyiciden yüklenmezmi

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hocam sağolun yani ikiside beta rom olduğu için 8.5.4.0 indirip direk guncelleyiciden yüklenmezmi

evet beta'dan normal sürüme dönmek için bootloader kilidini açman ve fastbootdan flashlaman gerekiyor diye biliyorum dediğim gibi tam bilmiyorum ama dönemezsin

Üst Alt