Rom Redmi Note 4X - V8.5.4.0 Güncellemesi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
telefonu aldığımdan beri ilk kez bu sürümde uygulama içi kasılmalar meydana gelmeye başladı(instagram,facebook,tapatalk,..)..ayrıca parmak izide defalarca silip daha güzel okutmama rağmen kafayı yiyor..inşAllah miui 9 la beraber düzelir.

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Arkadaşlar miui9 kullanıyorum 3 gündür şarj süresi miui8' e göre aynı ama sistem çok hızlanmış uygulamalarda hızlı açılıyor animasyonları güzel çift ekran mükemmel çalışıyor, birçoğunun aksine ben çok beğendim.
Bence geçin beklemeye gerek yok.

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Arkadaşlar miui9 kullanıyorum 3 gündür şarj süresi miui8' e göre aynı ama sistem çok hızlanmış uygulamalarda hızlı açılıyor animasyonları güzel çift ekran mükemmel çalışıyor, birçoğunun aksine ben çok beğendim.
Bence geçin beklemeye gerek yok.
Sen iyi analiz etmemişsin hocam :$ daha %27 şarj var 11 saati aşkın ekran açık süresi alıyoruz geçen gün test ederken çektim bu ss'yi. Yanlış bilgi vermeyelim. Sürüm 8.2 kararlı. 8.5 sürümü ile aynı gibi şarj süreleri fakat miui9 güncellemesi şarj düşmanı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Sen iyi analiz etmemişsin hocam :$ daha %27 şarj var 11 saati aşkın ekran açık süresi alıyoruz geçen gün test ederken çektim bu ss'yi. Yanlış bilgi vermeyelim. Sürüm 8.2 kararlı. 8.5 sürümü ile aynı gibi şarj süreleri fakat miui9 güncellemesi şarj düşmanı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam oranlamaya bakarsak siz 16 veya 17 saat ekran süresi alma yolunda hızla ilerliyorsunuz , kusura bakmayın ama böyle bir dünya yok. Bence siz bu ekran sürelerinin nasıl alındığını bilmeyen normal bir kullanıcıyı mutsuz ediyorsunuz ve insanlar abuk subuk önlemler alarak ihtiyacı olmadığı halde erken süresini yükseltmek için herşeyi kısıyorlar ( sonra bildirim gelmiyor falan filan uğraşıp duruyor adam) insan 8 saat uyusa diğer kalan 16 saat boyunca telefonumu kurcalayacak bir günde 4 veya 6 saat ekran süresi herkese yeter, burada telefonu nekadar performanslı ( kaliteli) kullandığın önemli. Burada yanlış yönlendirme yok miui8 de kullandık.
Önemli olan yaşamak değil nasıl yaşadığın. hi~~

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Hocam oranlamaya bakarsak siz 16 veya 17 saat ekran süresi alma yolunda hızla ilerliyorsunuz , kusura bakmayın ama böyle bir dünya yok. Bence siz bu ekran sürelerinin nasıl alındığını bilmeyen normal bir kullanıcıyı mutsuz ediyorsunuz ve insanlar abuk subuk önlemler alarak ihtiyacı olmadığı halde erken süresini yükseltmek için herşeyi kısıyorlar ( sonra bildirim gelmiyor falan filan uğraşıp duruyor adam) insan 8 saat uyusa diğer kalan 16 saat boyunca telefonumu kurcalayacak bir günde 4 veya 6 saat ekran süresi herkese yeter, burada telefonu nekadar performanslı ( kaliteli) kullandığın önemli. Burada yanlış yönlendirme yok miui8 de kullandık.
Önemli olan yaşamak değil nasıl yaşadığın. hi~~
Hocam forumdakiler bilir konu olmasa bile burdaki konuları kurcalayan okuyan birisiyim her dakika iş esnasında bile sosyal medyayı aktif kullanıyorum ve ekran kısıtlamasından nefret ederim her uygulamanın bildirimleri açık. Ve iki tane grafikli (forces of freedom) (troy truck rally) oyunlarını gün içinde sıkıntıdan oynayan ve wi-fi olmadığı zaman mobil veri her zaman açık olan bir cihaz kullanıcısıyım. Burdaki diğer kullanıcılarda en az benim kadar cihazı gün içinde kullanıp 11 saat 12 saat ekran görüntüsü alan 4100 mah pilin buna yeterince yettiğini bilen bilgili insanlar isterseniz siz biraz daha düşünün. Eğer kısıtlayıp bu süreyi alıyorsanız 4100 mah da o cihazı çöpe atın.

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Bende miui9 yükledim hemen hemen aynı ekran süresi veriyor, ayrıca bahsedildiği gibi miui9 daha seri vede hızlı yükleme hızı daha iyi kesinlikle

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder murat
Cihazım
redmi note4x
Konular
0
Arkadaşlar bana güncelleme gelmişti fakat yapmamışyım ben şuan görünmüyor neden olabilir gelir mi tekrar?

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Arkadaşlar bana güncelleme gelmişti fakat yapmamışyım ben şuan görünmüyor neden olabilir gelir mi tekrar?

Yarın dağıtılacak muhtemelen. Bizlerde beklemedeyiz..

murat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder murat
Cihazım
redmi note4x
Konular
0
Yarın dağıtılacak muhtemelen. Bizlerde beklemedeyiz..

Bir hafta önce görünen güncelleme neden şimdi görünmüyor onu anlamadım ben

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Bir hafta önce görünen güncelleme neden şimdi görünmüyor onu anlamadım ben

O gecelik olarak belirli kısma verildi ve kapatıldı. Amaçları kalibre etmek olabilir bende tam bilmiyorum. Fakat kısa sürede bizlerde alacağız dediğimiz gibi yarın gelmesi muhtemel hocam.

Üst Alt