Yardım Redmi Note 4 USB Bağlantı Sorunu

nephilius

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Note 4
Konular
2
Telefon Modeli: Redmi Note 4 Global
MIUI Sürümü: 9.6.3.0

Merhabalar. Telefonumla bilgisayar arasında USB bağlantı sorunu yaşıyorum. Bunu ne aygıt yöneticisinden çözebiliyorum ne de geliştirici seçeneklerinden. USB'yi bağladıktan sonra aygıt yöneticisinde USB'yi tanımıyor yani gözükmüyor. Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamasını açıyorum, yine aynı sorun ortaya çıkıyor. MTP ayarları için herhangi bir seçenek yok. Anlayacağınız hiçbir türlü USB bağlantısı yapamıyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.
İyi günler dilerim

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Bu forumda bilen ya da yardım edecek yok galiba

Pc den şarj alıyormu ? Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi ? Farklı bir Usb Kablo ile denediniz mi ? Pc de bağladığınız portlar USB 2.0 mı 3.0 mı ? Forumdaki arama butonunu kullanıp bu sorunu sizden başka yaşayan varmı çözüm önerileri varmı diye araştırdınız mı ?

Mesele örnek olarak şu konu var

İpucu - Xiaomi USB sorunu çözümü

Oyla:

Burak01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Bende bu sorunu yaşıyorum sürücüler güncel diğer xiaomi cihazlarini görüyor sadece cihazımı görmüyor çözüm bulamadım henüz

Oyla:

Volpe3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum, Windows 1903 Güncellemesinden beri Bilgisayar ile bağlantı kurduğumda sadece sarj ediyor. Henüz başka bir işletim sisteminde test edemedim. Telefonu Fabrika ayarlarına geri yükledim ama nafile.

Oyla:
Üst Alt