Soru Redmi Note 4 SD batarya değişimi

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Bir batarya değişimi için 16-30 gün süre verilirmi ya.. sayın delta servis yetkilileri çözüm ve yardım bekliyorum...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exper26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi note4
Konular
1
Bataryayı yeniden üretecekler sanırım...;)

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Bataryayı yeniden üretecekler sanırım...;)
Ne cihazı aldığım yer olan cepport ne de @deltaservis hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Ben kendim getireyim cihazı diyorum, yine bekleyeceksiniz diyorlar.. fazla para verip cepport dan ve garantili cihaz almış olduğu ma pişmanım..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Servis konusunda Türkiyede Huawei in servisi FixSmart 1 numara...geçenlerde oğlumun P10 lite in ekranını, sarı lekeden dolayı, garanti kapsamında, 1 saat içinde değiştirdiler....beklerken diğer cihazları inceleyebilir ve istedğiniz kadar Kahve veya çay içebilirsiniz....Personeli de ayrıca güleryüzlü.....Allah kimseyi servislerin eline düşürmesin

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Servis konusunda Türkiyede Huawei in servisi FixSmart 1 numara...geçenlerde oğlumun P10 lite in ekranını, sarı lekeden dolayı, garanti kapsamında, 1 saat içinde değiştirdiler....beklerken diğer cihazları inceleyebilir ve istedğiniz kadar Kahve veya çay içebilirsiniz....Personeli de ayrıca güleryüzlü.....Allah kimseyi servislerin eline düşürmesin

Heleki bu servis cepport un çalıştığı delta ise... cepport dan ürün aldığıma pişmanım hocam.

Oyla:

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Huawei Mate 1 Kullandım 2 sene kadar, O zaman herkes Huawei'ye Şuan Xiaomi'ye baktığından kötü bakıyordu. Bu ne yaw Çin mi vs.. diye, Cihaz tık demedi, Sonra 4,5 Huawei Modeli daha aldım. Cihazların hiçbiri ile ilgili servislik durumum olmadı. Daha Sonra Huawei Çok geliştirdi kendini. Konumu Şuan Iphone'dan sonra geliyor bana göre. Gerek cihazların Premium kalitesi, Gerek distribütörsüz Türkiye'de hizmet vermeleri ve muazzam servis hizmeti ile şuan bahsettiğim konumu hak ediyorlar. Gel gelelim bu kadar methiyeden sonra Güncelleme konusuna;Üst seviye birkaç cihazı harici satın aldığınızda ne var ise ömrünü tamamladığında da o sürüm kalıyor cihazlarda. Güncelleme desteği sıfıra yakın.

Ayrıca Cepport ve Delta konusuna gelirsek eğer, Bu 2 firma senelerdir, kaliteli cihazları çok uygun fiyatlara satmakta, Cepport benim babamın firması veya ahpabım değil. Bilakis haksızlık durumunda bende sesimi yükseltirim ama şu da var ki, Hem kaçak kuçak olmayacak, hem yetkili servisi olacak hemde çok uyguna alacam derseniz bundan iyisinin olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca yazılım destekleri, kendilerine istediği gibi sövebilen müşterilerinin olduğu bu forumda cabası :$

Umarım Konu sahibi arkadaşın problemi biran önce çözülür ve bizleri de ilerleyiş hakkında bilgilendirir...
Saygılarımla..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Heleki bu servis cepport un çalıştığı delta ise... cepport dan ürün aldığıma pişmanım hocam.

Yanlış hatırlamıyorsam bir büyüğünüz, ki sizi aynı zamanda Xiaomi ile tanıştıran kişiydi,garantisiz almaya bir türlü ikna edememişti....artık Büyük sözü dinlemenin ne kadar gerekli olduğunu idrak ettiğinizi düşünmekteyim...Sevgilerimle

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Huawei Mate 1 Kullandım 2 sene kadar, O zaman herkes Huawei'ye Şuan Xiaomi'ye baktığından kötü bakıyordu. Bu ne yaw Çin mi vs.. diye, Cihaz tık demedi, Sonra 4,5 Huawei Modeli daha aldım. Cihazların hiçbiri ile ilgili servislik durumum olmadı. Daha Sonra Huawei Çok geliştirdi kendini. Konumu Şuan Iphone'dan sonra geliyor bana göre. Gerek cihazların Premium kalitesi, Gerek distribütörsüz Türkiye'de hizmet vermeleri ve muazzam servis hizmeti ile şuan bahsettiğim konumu hak ediyorlar. Gel gelelim bu kadar methiyeden sonra Güncelleme konusuna;Üst seviye birkaç cihazı harici satın aldığınızda ne var ise ömrünü tamamladığında da o sürüm kalıyor cihazlarda. Güncelleme desteği sıfıra yakın.

Ayrıca Cepport ve Delta konusuna gelirsek eğer, Bu 2 firma senelerdir, kaliteli cihazları çok uygun fiyatlara satmakta, Cepport benim babamın firması veya ahpabım değil. Bilakis haksızlık durumunda bende sesimi yükseltirim ama şu da var ki, Hem kaçak kuçak olmayacak, hem yetkili servisi olacak hemde çok uyguna alacam derseniz bundan iyisinin olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca yazılım destekleri, kendilerine istediği gibi sövebilen müşterilerinin olduğu bu forumda cabası :$

Umarım Konu sahibi arkadaşın problemi biran önce çözülür ve bizleri de ilerleyiş hakkında bilgilendirir...
Saygılarımla..
İlgisizlikleri beni bitiriyor.kendilerini tercih etmemden dolayı pişmanlık duyuyorum. Ayrıca hem ucuz hem garanti diyorsunuz fakat hiç bir şekilde yardımcı olmuyor lar. Batarya değişimi için 16-30 iş günü mü beklenir bilemiyorum. Umarım sesimi duyan birileri çıkar.

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Yanlış hatırlamıyorsam bir büyüğünüz, ki sizi aynı zamanda Xiaomi ile tanıştıran kişiydi,garantisiz almaya bir türlü ikna edememişti....artık Büyük sözü dinlemenin ne kadar gerekli olduğunu idrak ettiğinizi düşünmekteyim...Sevgilerimle

Bir daha mı ? ASLA.. Büyük sözü dinlemediğim drn bir kez daha pişmanlık duyuyorum. .

Son düzenleme:
Oyla:

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
İlgisizlikleri beni bitiriyor.kendilerini tercih etmemden dolayı pişmanlık duyuyorum. Ayrıca hem ucuz hem garanti diyorsunuz fakat hiç bir şekilde yardımcı olmuyor lar. Batarya değişimi için 16-30 iş günü mü beklenir bilemiyorum. Umarım sesimi duyan birileri çıkar.

İyi ki Samsung veya Sony almamışınız mm~~
Samsung Shop'tan beraber aldığımız ve Wifi'si çalışmayan cihazı 4 ayda Hakem heyeti ile iade etti yakın dostum.

Oyla:
Üst Alt