Soru Redmi Note 4 Mtk rom

McOpposite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musab
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Konular
6
arkadaşlar merhaba. internette falan çok görüyorum Lineage os diye. Note 4 için ortada bir rom var ama sadece Snapdragon için mi yoksa MTK ya da oluyor mu bilmiyorum. Performans olarak baya etkili olduğunu söylüyorlar. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Redmi note 4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyhan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
Romu atmak için rota gerek yok.. Epic rom serilerinde supersu yani rot roma gömülü zaten sadece xiaomi eu romlarinda supersu mevcut değil sonradan yüklüyoruz

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Anladım. hocam peki ben de en son global rom yüklüydü, rom rot falan yoktu o global roma dönmek istediğim nasıl bir yol izleyebilirim. forum açık bir anlatımı var mıdır?

Oyla:

Redmi note 4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyhan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
bilgisayardan tekrar epic romu telin hafızasın attım. twrp ile önce wipe yaptım ardından epic romu secip yükledim. 5 dk sonra cihaz epic romla açıldı. dediğiniz gibi rom rar dosyası zarar görmüş olmalı. suan epic rom ile telefonum acık :) çok teşekkür ederim. yardımınız olmasa başaramazdım.

Oyla:

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
bilgisayardan tekrar epic romu telin hafızasın attım. twrp ile önce wipe yaptım ardından epic romu secip yükledim. 5 dk sonra cihaz epic romla açıldı. dediğiniz gibi rom rar dosyası zarar görmüş olmalı. suan epic rom ile telefonum acık :) çok teşekkür ederim. yardımınız olmasa başaramazdım.
Hele şükür sonunda açmayı başardınız dediğim gibi rom dosyası hatalı eksik yada başka nedenlerden dolayı hasar görmüş olabilir...
Bundan sonraki adımlarda yani global rom yüklemek istediğinizde aynı işlemleri yapacaksınız en.miui.com daki download sayfasından cihazınızın modeline göre rom dosyasını seçip (zip uzantılı olan) stabil yada geliştirici rom indirip twrp recovery den fleşleyiniz...Ama tüm bunları yapmadan önce yedek alınız her ihtimale karşı aklınıza takılan tüm soruları lütfen forum sayfamızın başındaki S.S.S (sıkça sorulan sorular) bölümünden takip edebilirsiniz iyi forumlar dilerim....

Oyla:

Redmi note 4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyhan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
Hele şükür sonunda açmayı başardınız dediğim gibi rom dosyası hatalı eksik yada başka nedenlerden dolayı hasar görmüş olabilir...
Bundan sonraki adımlarda yani global rom yüklemek istediğinizde aynı işlemleri yapacaksınız en.miui.com daki download sayfasından cihazınızın modeline göre rom dosyasını seçip (zip uzantılı olan) stabil yada geliştirici rom indirip twrp recovery den fleşleyiniz...Ama tüm bunları yapmadan önce yedek alınız her ihtimale karşı aklınıza takılan tüm soruları lütfen forum sayfamızın başındaki S.S.S (sıkça sorulan sorular) bölümünden takip edebilirsiniz iyi forumlar dilerim....
Global romdan pil kullanimi açısından hiçbir farki yok hocam. Daha iyi bir batarya performansi veren bildiginiz en stabil rom var mıdır
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mavisell05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yok
Cihazım
red mi NOTE
Konular
0

Oyla:

mavisell05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yok
Cihazım
red mi NOTE
Konular
0
benimde ayı sorun var cihaz bi kapandı daha aclmıyo yazılım her sey atıldı ama sorun çözülme mi sayfasından başka bişey gelmiyo uzaktan baglanti ile yapacak arkadaş ücretli varsa yardımcı olsun lütfen

Oyla:

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
benimde ayı sorun var cihaz bi kapandı daha aclmıyo yazılım her sey atıldı ama sorun çözülme mi sayfasından başka bişey gelmiyo uzaktan baglanti ile yapacak arkadaş ücretli varsa yardımcı olsun lütfen
@Zenex hocam yardımcı olurmusun..???

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
@Zenex hocam yardımcı olurmusun..???

Uzaktan bağlantı yapıp sp flash ile rom kurulumu gerçekleştirdim fakat cihaz açılmadı. Uzaktan bağlantı ile yapabileceğim birşey kalmadı o cihaza.

Oyla:

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Uzaktan bağlantı yapıp sp flash ile rom kurulumu gerçekleştirdim fakat cihaz açılmadı. Uzaktan bağlantı ile yapabileceğim birşey kalmadı o cihaza.
Teşekkür ederim kardeşim bu durumda teknik olarak yapabileceğiniz bir durum söz konusu ise ben Zenex hocama kefilim cihazı kendisine gönderebilirsiniz çekinmeden...

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Teşekkür ederim kardeşim bu durumda teknik olarak yapabileceğiniz bir durum söz konusu ise ben Zenex hocama kefilim cihazı kendisine gönderebilirsiniz çekinmeden...

Bende kefilim Zenex hocama.. gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt