MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Bu mod lu sürümde aktif otomatik görüşme kaydedici denermisiniz?
ACR call rec programının ücretli versiyonunu almıştım.
Bu programı denermisiniz?
Bildiğiniz üzere Android 9 da görüşme kaydetme programları komple yasaklandı.
Hocam.ben modsuz sürümünü kullanıyorum şimdi denedim çalışıyor ekran görüntüsü aldım videolu. Rom redminote4x gelebilecek en iyi port ve miui11 diyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Hocam.ben modsuz sürümünü kullanıyorum şimdi denedim çalışıyor ekran görüntüsü aldım videolu. Rom redminote4x gelebilecek en iyi port ve miui11 diyorum
Ekran görüntüsü mü aldınız videolu? anlamadım hocam! Ben görüşme kaydetme derken sesli görüşme kaydetme den bahsetmiştim.
ACR ücretsiz sürümünü deneyebilirmisiniz?
Eğer Rom ve Mod yada sadece Rom MiUi global 11 den aşağı kalır yanı yoksa ve üzerine artı özellikler geliyorsa bende denemek istiyorum.
Ekran yansıtma menüsü ne durumda acaba? Ekstra özellikler gelmişti MiUi 11 ile.
Deneme imkanınız varsa ona da bakarmısınız?

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Ekran görüntüsü mü aldınız videolu? anlamadım hocam! Ben görüşme kaydetme derken sesli görüşme kaydetme den bahsetmiştim.
Eğer Rom ve Mod yada sadece Rom MiUi global 11 den aşağı kalır yanı yoksa ve üzerine artı özellikler geliyorsa bende denemek istiyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
ooooo iyiymiş. :)
Yarın akşam deneyeyim.
BL açık.
kurulumda takılırsam buralarda olunda bari telefonu çökertirsem bana yardımcı olursunuz :)

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
ooooo iyiymiş. :)
Yarın akşam deneyeyim.
BL açık.
kurulumda takılırsam buralarda olunda bari telefonu çökertirsem bana yardımcı olursunuz :)
Tamam hocam :D tam yedek almayı unutmayın hocam aman diyim nolur nolmaz kablo kopar çay dökülür Allah korusun :)))))

fragmagedon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ASD
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Selamlar,
alpereneker hocam madem port rom kullanıyorsunuz romu denemenizi tavsiye ederim. Miroom Pie 11.0.5.1 sürümü, miui kamera portre modu çalışmıyor başka bir hatası yok. Ancak Gcam varken zaten orijinal kamera kullanılmıyor. Şu an yabancı forumlarda da en fazla tavsiye edilen sürümdür. Ayrıca 4pda sitesinde electronic.13 isimli arkadaş da güzel port romlar çıkartıyor. Telegram üzerinden takip ederseniz tüm güncel port romlar yer alır. Ben uzun süredir port romlar kullanıyorum kesinlikle global veya aosp romlardan daha memnun kaldım.
halilgurbuz hocam Pie romlarda da miui sisteminin kendi görüşme kaydedicisini kullanıyorum aktif olarak. Sorunsuz çalışıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Selamlar,
alpereneker hocam madem port rom kullanıyorsunuz romu denemenizi tavsiye ederim. Miroom Pie 11.0.5.1 sürümü, miui kamera portre modu çalışmıyor başka bir hatası yok. Ancak Gcam varken zaten orijinal kamera kullanılmıyor. Şu an yabancı forumlarda da en fazla tavsiye edilen sürümdür. Ayrıca 4pda sitesinde electronic.13 isimli arkadaş da güzel port romlar çıkartıyor. Telegram üzerinden takip ederseniz tüm güncel port romlar yer alır. Ben uzun süredir port romlar kullanıyorum kesinlikle global veya aosp romlardan daha memnun kaldım.
halilgurbuz hocam Pie romlarda da miui sisteminin kendi görüşme kaydedicisini kullanıyorum aktif olarak. Sorunsuz çalışıyor.
Bilgilendirme için sagolun hocam hepsini biliyorum :) yinede çok teşekkür ederim elinize sağlık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Whatsnew çöp hocam saçma sapan diyaloglar dönüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

fragmagedon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ASD
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Whatsnew çöp hocam saçma sapan diyaloglar dönüyor

Evet, ben de kanalı sessize alıp sadece rom paylaşımlarını takip ediyorum. Hemen hemen her rom paylaşıldığı için yine de faydalı görüyorum.

Bu arada halilgurbuz hocam sizin için test ettim görüntü paylaşmanın her özelliği çalışıyor. Yani pencere küçültüp sadece uygulamayı yansıtıyorsunuz siz telefonu istediğiniz gibi kullanmaya devam ediyorsunuz. Bildirimler gizleniyor yansıtılan ekranda görünmüyor. Veya telefonun ekranı kapansa da uygulama yansıtılmaya devam ediyor. Ben kullanmıyorum ancak kullananlar için Miui 11de ekran yansıtmaya çok güzel özellikler eklenmiş.

Üst Alt