Redmi Note 3G açılmıyor

zulkarneyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
redminote 3g
Konular
4
Bende sonuç bekliyorum, bu arada sanki rom dosyalarını falan tekrar yenilemişer ismi de değiştirmişler midir nedir bulamıyorum yeni rom u:)

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
B

hocam ne yaptınız oldu mu
verdiğiniz rom u indirip ismini update (zaten zip dosyası diye) olarak değiştirdim olmadı, sonra update.zip dedim yine olmadı. sd kartta buamıyor update.zip i yada yönetici izniniz yok diyor sanırım. mirecovery 2.0.1 versiyonu reovery si.. twrp recovery olsa kurardı diye bir düşüncem var. suan ki kendi recovery mle twrp ye geçebilirmiyim. şuan tlf ile fastboot modun da acamıyorum telefonu, yarın windows 7 li bir bilg sansımı deneyeceğim. suan win 10 kullanıyorum ve bitlocker kısmını geçemediğim için driver yükleyemedim. ilginiz içini teşekkürler.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
hala olmadı. bi üst mesajda birşeyler yazdım ama, şuan için olumsuz.

Şuan telefon açılıyorsa eğer, rootlayıp Flashify.apk ile TWRP recovery yükleyebilirsiniz.
Daha sonra xiaomi.Eu romlarını kullanabilirsiniz.

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
Şuan telefon açılıyorsa eğer, rootlayıp Flashify.apk ile TWRP recovery yükleyebilirsiniz.
Daha sonra xiaomi.Eu romlarını kullanabilirsiniz.
suan telefon mi logosunda kalıyor, bazen kendi mi logosundan sonra recovery ye geçiyor. ilk ben acarken ses arttırma ve güç dtuşuyla açarsam recovery modunda giriyor. tlf sarja taktığımda sarj olmuyor.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
suan telefon mi logosunda kalıyor, bazen kendi mi logosundan sonra recovery ye geçiyor. ilk ben acarken ses arttırma ve güç dtuşuyla açarsam recovery modunda giriyor. tlf sarja taktığımda sarj olmuyor.

Anladığım kadarıyla
Stock Recovery Mevcut...
STwrp Recovery yi Yükleyemediniz..
Sp Flash toolda olmadı.

MTK işlemcili bir telefona Sp Flash Tool ile nasıl Yükleyemediniz? MTK işlemcili telefonların Flash programı SP Flash Tools dur. Verdiğim linkteki anlatıma göre yapmayı denediginizde ne hata aldınız yada neyi eksik yaptınız.

Sp Flash Tool aracılığıyla MTK6592 telefona Recovery yükleyebilirsiniz. Önce bunu araştırın ve sonra Twrp yüklendikten sonra Romu yükleyebilirsiniz.

Bir de bunun üzerine yoğunlaşın

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
turgutterzi

Aşağıdaki konuda SP Flash Tool ile Recovery Yükleme Var. İyice oku ve söylenenleri uygulayın. Recovery yüklendikten sonra, romu yükleyin

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
Anladığım kadarıyla
Stock Recovery Mevcut...
STwrp Recovery yi Yükleyemediniz..
Sp Flash toolda olmadı.

MTK işlemcili bir telefona Sp Flash Tool ile nasıl Yükleyemediniz? MTK işlemcili telefonların Flash programı SP Flash Tools dur. Verdiğim linkteki anlatıma göre yapmayı denediginizde ne hata aldınız yada neyi eksik yaptınız.

Sp Flash Tool aracılığıyla MTK6592 telefona Recovery yükleyebilirsiniz. Önce bunu araştırın ve sonra Twrp yüklendikten sonra Romu yükleyebilirsiniz.

Bir de bunun üzerine yoğunlaşın
Sp Flash Tool u yapamamamın sebebi driver ı yükleyemedim ondan tlf görmüyor. Windows 10 kullanıyorum bitlocker driver yüklememe engel oluyor o kısmı aşamadım. Yarın win 7 li bilg Sp Flash Tool ile yükleme yapmaya çalışacağım. Son verdiğiniz link için teşekkürler..

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Sp Flash Tool u yapamamamın sebebi driver ı yükleyemedim ondan tlf görmüyor. Windows 10 kullanıyorum bitlocker driver yüklememe engel oluyor o kısmı aşamadım. Yarın win 7 li bilg Sp Flash Tool ile yükleme yapmaya çalışacağım. Son verdiğiniz link için teşekkürler..

Son Verdiğim Linkte Driver, SP Flash Tool ve Recovery ler. İşinizi Görür ;)

Üst Alt