Yardım Redmi Note 3 Pro Epic Rom Parmak İzi Okuyucu Sorunu?

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Son sürum olan 7.12.28 Epic Rom'u kurulu RN3 Pro cihazımda, lakin rom da parmak izi okuyucu yok kilit ayarlarında, sadece ekran kilidi ve uygulama kilidi ayarları var, bir an durup düşündüm bu nasıl iş, custom romda üstelik MIUI tabanlı nasıl olurda parmak izi okuyucu ayarı olmaz diye, bir de MIUI Türkiye forumuna sorayım dedim, bir çözümü olmadığı taktirde başka bir custom rom veya stock roma tekrar döneceğim, bilgisi olan yardım ederse bu konuda sevinirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam zaten geliştrici bu konuda çalışmıyor diye bilgi vermiş. Bu görmediniz sanırım.

Known issues :
fingerprint sensor

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Hocam zaten geliştrici bu konuda çalışmıyor diye bilgi vermiş. Bu görmediniz sanırım.

Known issues :
fingerprint sensor

Gözümden kaçmış olmalı hocam, sağ olasın, ama parmak izi olmayınca da sürekli power tuşunu kullanarak açmak zorunda kalıyorum, haliyle de tuş yıpranıp hasar görebilir, şu an geri global stabilin son sürümüne döndüm, bana önerebileceğin bir rom var mı? Şarj ve performans konusunda iyi olan? Yoksa global stabilde mi kalayım?

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Gözümden kaçmış olmalı hocam, sağ olasın, ama parmak izi olmayınca da sürekli power tuşunu kullanarak açmak zorunda kalıyorum, haliyle de tuş yıpranıp hasar görebilir, şu an geri global stabilin son sürümüne döndüm, bana önerebileceğin bir rom var mı? Şarj ve performans konusunda iyi olan? Yoksa global stabilde mi kalayım?
Hocam rom konusunda karar sizin kimene göre çok iyi olan bir rom size göre farklılık gösterebilir. Eğer telefonunuza uygun MultiRom var ise bakabilirsiniz. Ama bana göre stabil iyidir :)

Oyla:
Üst Alt