Redmi note 3 pro "cihaz kilitli" sorunu

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Arkadaşlar elimde bi cihaz var.Cihaz ne olduysa kendini kilitlemiş.Açıldıktan hemen sonra bir ekran geliyor "cihazı etkinleştir" diye.Mi hesabının şifresini girince hata veriyor, hata vermesinin nedeni de mi hesabı uygulaması ya dondurulmuş yada veri bağlantısı kesilmiş.Şifre ekranını geçmenin başka bir yolu var mıdır?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Evet var hocam ancak bunlar güvenlik nedeniyle getirilmiş önlemler. Cihazın size ait olduğunu kanıtlayabilirsiniz arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır. Hatta profil bilginizde Trabzon yazıyor. Zenex ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

kusva571

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
mi4
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Tarayıcıdan hesaba girmiştim. Cihazımı bul dedim. Çıkan düğmelerden yanlışlıkla Lock düğmesine tıkladım.
telefon kilitlendi.

lefter67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
sabah kalktım telefon kilitlenmiş. parmak izi ile kullanıyordum parola istedi ancak ben parola değil de pin atamıştım giriyorum olmuyor. telefon kilitlendi. bilgisayardan miu cloud dan cihazı bul dedim ve lock yaptım sonra telefondan mi şifreemi girerek aktif ettim ancak hala kilitli diyor ben anlamadım bu işi. yardımcı olabilecek biri var mı

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
sabah kalktım telefon kilitlenmiş. parmak izi ile kullanıyordum parola istedi ancak ben parola değil de pin atamıştım giriyorum olmuyor. telefon kilitlendi. bilgisayardan miu cloud dan cihazı bul dedim ve lock yaptım sonra telefondan mi şifreemi girerek aktif ettim ancak hala kilitli diyor ben anlamadım bu işi. yardımcı olabilecek biri var mı
Cihaza mi flash ile rom atın.

lefter67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Cihaza mi flash ile rom atın.
teşekkürler Zenex. forumda aradım ama rom versiyonlarından tam anlamıyorum. benim telefon redmi note 3 pro snapdragon olan. android 6 güncellemesi gelmişti. android 6 olan resmi rom link atabilir misin kusura bakma yoruyorum seni ama yanlış bir şey yapmak istemiyorum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
teşekkürler Zenex. forumda aradım ama rom versiyonlarından tam anlamıyorum. benim telefon redmi note 3 pro snapdragon olan. android 6 güncellemesi gelmişti. android 6 olan resmi rom link atabilir misin kusura bakma yoruyorum seni ama yanlış bir şey yapmak istemiyorum

lefter67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
kenzo sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası alıyorum. fastbootla yüklenen global mmo şeklinde olanı da buldum indirdim ama yine aynıo hatayı aldım. dosya çıkarma işlemlerini yaptım yani klasör şeklinde hata yok ama yine de olmadı

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi flash tan flash all seçin, images klasörünü değil flash dosyalarının olduğu klasörü gösterin.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lefter67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
dediğiniz gibi yapıyorum ancak olmuyor. belirtilmemiş hata şeklinde hata veriyor

Üst Alt