Redmi Note 3 Güncelleme

Mrsyn07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Arkadaslar redmi note 3 aldm daha com acemi sayilir tek sorum su note 4 um vardi lollipop vardi 700 mb ile marsmallow yuklemistim telefon kafayi yedi ayni sey sam. Note 2 dede yasandi yani telefon hangi surumle geliorsa onu gelistirmeye calistikca hersey daha kotu olmustu smdi redmi note3 un android kismina hic dokunmak istemiyorm sadece yaklasik bir bucuk aydir standart haftalik muiu guncellemeleri gelio ve ben yapmiyorm siz ce ne yapmaliyim

mayk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hanifi
Cihazım
mi 6x
Konular
13
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar bendeki rom nedir necidir aldigimda üstündeydi. bilgisi olan yorumlarsa sevinirim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaslar redmi note 3 aldm daha com acemi sayilir tek sorum su note 4 um vardi lollipop vardi 700 mb ile marsmallow yuklemistim telefon kafayi yedi ayni sey sam. Note 2 dede yasandi yani telefon hangi surumle geliorsa onu gelistirmeye calistikca hersey daha kotu olmustu smdi redmi note3 un android kismina hic dokunmak istemiyorm sadece yaklasik bir bucuk aydir standart haftalik muiu guncellemeleri gelio ve ben yapmiyorm siz ce ne yapmaliyim
Stabil sürümü kullanırsanız her hafta güncelleme almaz, yeri geldikçe belki ayda belki 3 ayda bir belki daha fazla süre sonra güncelleme alırsınız. Haftalık sürümlerde yaşanabilecek olan (ki bu çok doğal çünkü adı üzerinde Beta, developer rom bunlar) sorunları yaşamazsınız. Kararlılığı ulaşmış olan özelliklerden, uygulamalardan da mahrum kalmazsınız.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar bendeki rom nedir necidir aldigimda üstündeydi. bilgisi olan yorumlarsa sevinirim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu öyle oturulur fal yorumlar gibi yorumlanacak birşey değil. Miui versiyonunda hangi versiyonu kullandığınız yazıyor. Xiaomi.eu'nun hakkında birşey bilmiyorsanız lütfen forumu biraz gezinin. Multirom, çoklu dil gibi konular sizin anahtarınız olsun.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrsyn07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Telefon guncelleme aliyor o konuda sorun yok sorun su guncellemeyi bilerek yapmiyorm android de 2 kez yaptm skntilar olustu bundada yapmali miyim yapmamalimiyim

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Telefon guncelleme aliyor o konuda sorun yok sorun su guncellemeyi bilerek yapmiyorm android de 2 kez yaptm skntilar olustu bundada yapmali miyim yapmamalimiyim
Eğer geliştirici rom kullanırken herhangi bir problem yaşamıyorsanız-ki ancak halen beta aşamsında olduğu için bazı ufak tefek detaysal problemler olabilir- güncellemeleri yapmaktan çekinmeyin, tahmin ettiğiniz gibi samsung vb. markalarda ki gibi güncelleme sonrası problem yaşamazsınız.

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
iyi günler arkadaşlar bende Redmi note 3 pro var.Sizce bu cihaz nasıl bide 6.0 güncellemesi alıcak mı ?

bazarov2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aydın
Cihazım
red mi note
Konular
0
merhaba, telefonum Red mi note 3. Haftalık güncellemelerin hiçbirini almıyor. Ne yapabilirim, detaylı anlatabilir misiniz?

Üst Alt