Redmi Note 3 Bootlader Kilidi Açma

atraksiy10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
İyi günler arkadaşlar. 2 adet redmi note 3 aldım çinden. Üzerlerinde Version: V7.0.22.0.LHNCNCJ stable rom var. Henüz hiçbir işlem yapmadım. Size sormak istediğim bu cihazları Türkçe yapmak için bootloader kilidini açıp hangi romu yüklemem gerekiyor. Var mı Türkçe rom.

Ayrıca imei konusunda yardımcı olabilecek varsa özelden ulaşabilir mi? Bununla ilgili herhangi bir anlatım varsa kendim yapabilirim ya da makul bir ücret karşılığı yapan varsa da uygundur.

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
İyi günler arkadaşlar. 2 adet redmi note 3 aldım çinden. Üzerlerinde Version: V7.0.22.0.LHNCNCJ stable rom var. Henüz hiçbir işlem yapmadım. Size sormak istediğim bu cihazları Türkçe yapmak için bootloader kilidini açıp hangi romu yüklemem gerekiyor. Var mı Türkçe rom.

Ayrıca imei konusunda yardımcı olabilecek varsa özelden ulaşabilir mi? Bununla ilgili herhangi bir anlatım varsa kendim yapabilirim ya da makul bir ücret karşılığı yapan varsa da uygundur.

Alttaki linkten kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Teşekkürler.
http://forum.miuiturkiye.net/link-forums/teknik-destek-hizmeti.203/

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3
ben hala bootloaderi açamadim sinirden çatlıycam hersey tamam geliştirici romuda yükledim ama aldığım hata aynı ne yapmalıyım nerde yanlış yapıyorum lütfen yardım edin..

onur2x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi5
Konular
4
aynen %50 de kalıyor yazılan herşeyi denemem rağmen olmadı bende vaz geçtim artık.nalet olası redmi note 3 ün bootloaderini açmamışlar :D

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3
abi vazgeçmekle olmuyor ki mecburen açmamız lazım costum romlar gelmeye başladı bir yolu olmalı bunun

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ben hala bootloaderi açamadim sinirden çatlıycam hersey tamam geliştirici romuda yükledim ama aldığım hata aynı ne yapmalıyım nerde yanlış yapıyorum lütfen yardım edin..
Resimdeki Çince yazıyı tercüme ettiniz mi? Google Translate ile resimden tercüme yapabilirsiniz. Orda yazana göre hesaplarınız tutarsız. Yani sanırım telefondaki mi hesabınız ile şu anda işlem yaptığınız hesaplar aynı değil yada telefonda hesap açılmamış.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

onur2x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi5
Konular
4
Resimdeki Çince yazıyı tercüme ettiniz mi? Google Translate ile resimden tercüme yapabilirsiniz. Orda yazana göre hesaplarınız tutarsız. Yani sanırım telefondaki mi hesabınız ile şu anda işlem yaptığınız hesaplar aynı değil yada telefonda hesap açılmamış.

Hocam hesap açık cihaz buldan bulun diyor çin sitesinde onu da yapıyorum oda normal sorun ne anlamış değilim hesabımı bir kaç kere sildim tekrar kurdum ama sonuç hep aynı

levo1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
lenovo a806
Konular
3

Hesap aynı kardeş ama olmuyor, Çince yazıyı tercüme etmedim ama olmuyor telefondan vazgececem artık,:(

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Verdiğiniz ekranlarda yazana göre mantık yürütüyorum. Elimde cihaz yok ve bu işlemi de hiç yapmadım. Bu yüzden neyi yanlış yaptığınızı bilemem ama bir şeylerin yanlış gittiği kesin.
Bir de şu var. Eğer hep aynı şeyleri yapıyorsanız, doğal olarak 1000 kere de yapsanız aynı sonuca ulaşırsınız. Biraz kendinizi sorgulamanız gerekiyor.

Üst Alt