Soru Redmi Note 13 Pro Plus Şarj Sorunu

brssrsk91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BARIŞ
Cihazım
23090RA98G
Konular
1
Ben de bir şey değişmez diye sıfırlamadım açıkçası. Ekranın fazla pil tükettiği yönünde yorumlar var.

Herkes aynı sorundan şikayetçi hocam maalesef. Batarya hariç memnunum, ondan herhangi bir iade düşünmüyorum hocam. Ama harbiden batarya değerine inanıp almamak lazım.
Telefonunuz hızlı şarj oluyor mu benim cihazım olmuyor

bronks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Redmi Note 13
Konular
0
Ben 2 hafta önce Redmi note 13 Pro plus 5g aldım. Maslesef ekran sürem en fazla beş buçuk saat kadar. Oyun oynamıyorum. Sadece sosyal medya. Orjinal mağazasından aldım ve şarj tüketiminden dolayı servise gönderdim. Ama aynı şekilde geldi. Hızlı tükeniyor şarjı. İade düşuünüyorum.

yakhubx123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
16
Ben 2 hafta önce Redmi note 13 Pro plus 5g aldım. Maslesef ekran sürem en fazla beş buçuk saat kadar. Oyun oynamıyorum. Sadece sosyal medya. Orjinal mağazasından aldım ve şarj tüketiminden dolayı servise gönderdim. Ama aynı şekilde geldi. Hızlı tükeniyor şarjı. İade düşuünüyorum.
Bende de aynı şekilde. Ben de hiç oyun oynamam. Ama HyperOSdan kaynaklı olabilir, çünkü MIUI kullanan bir tanıdığımda bu süre 10-12 saat gibi.

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Bende de aynı şekilde. Ben de hiç oyun oynamam. Ama HyperOSdan kaynaklı olabilir, çünkü MIUI kullanan bir tanıdığımda bu süre 10-12 saat gibi.
Sorun HyperOS'ta cihazda değil bence dediğiniz gibi. Hala stabil hale gelmedi şarj konusunda.

Üst Alt