Soru Redmi Note 13 Pro Plus Şarj Sorunu

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
7
Merhabalar. Cihazım redmi note 13 pro plus 5g. Pili ilk aldığımdan beri oldukça hızlı bir şekilde bitmekte. Benzer bir sorun yaşayan var mı, kronik bir sorun mu? Teşekkürler.
bende de aynı. sadece bende olduğunu düşünüyordum. Oyun oynamıyorum, sadece sosyal medya filan kullanıyorum.

roseheart032

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
13 Pro Plus 5g
Konular
2
olabilir hocam da şu genelleme iyi degil hyperos dan kaynaklı diye birşey yok işletim sistemi bug olabilir yani miui da yükleseniz bug lı bir sistemi yüklerseniz aynı olacaktır ve cihaza hyperos güncellemesi yapıp telefonu sıfırlamazsanız yine benzer sorunlar olabilir büyük güncellemelerde telefonu sıfırlayın
Bu bana baya saçma geliyor hocam. Her güncellemede cihazı sıfırlayacaksam güncelleme göndermeseler daha iyi gibi. Verileri yedeklemek bile ayrı bir dert.

b14joker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Can
Cihazım
RedmiNote13pro+
Konular
1
Merhabalar. Cihazım redmi note 13 pro plus 5g. Pili ilk aldığımdan beri oldukça hızlı bir şekilde bitmekte. Benzer bir sorun yaşayan var mı, kronik bir sorun mu? Teşekkürler.
bu doğru bi durum değil benim elimde hint romlu 1.0.8.0 UNOINXM redmi 13 pro plus 5g var dirençli lakin ekran sürem ortalama 10 saat ve üstü 10 11 saat yani her saat ortalama 10 şarjım gidiyor. kullandığınız rom fake olabilir.

roseheart032

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
13 Pro Plus 5g
Konular
2
bu doğru bi durum değil benim elimde hint romlu 1.0.8.0 UNOINXM redmi 13 pro plus 5g var dirençli lakin ekran sürem ortalama 10 saat ve üstü 10 11 saat yani her saat ortalama 10 şarjım gidiyor. kullandığınız rom fake olabilir.
Dostum cihazım orijinal ürün.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende de aynı. sadece bende olduğunu düşünüyordum. Oyun oynamıyorum, sadece sosyal medya filan kullanıyorum.
Hocam, cihazınızı sıfırlayacak mısınız?

roseheart032

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
13 Pro Plus 5g
Konular
2
Cihaz orijinal olsa bile fake ROM ile gelebiliyor. Ayarlar>Telefon hakkında>OS sürüm kısmındaki sürüm kodunuz nedir?
Hocam xiaomi fake romlu telefon satacak değildir herhalde. Direkt mağazasından aldım. Os sürüm 1.0.2.0.UNOMIXM

b14joker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Can
Cihazım
RedmiNote13pro+
Konular
1
Dostum cihazım orijinal ürün.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, cihazınızı sıfırlayacak mısınız?
yerinde olsam ürünü götürürdüm. bu durum normal bi durum değil hocam. 5 saat ekran ne demek allah aşkına? ben telefonumu bu konudan sonra teste soktum. wifi acık parlaklık ortada ses ortada yaklaşık 10 saat video oynattı yüzde yüzden kapanana kadar. yerinde olsam telefona baktırırdım.

roseheart032

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
13 Pro Plus 5g
Konular
2
Sıfırladım ben daha önce. Değişiklik olmadı
Ben de bir şey değişmez diye sıfırlamadım açıkçası. Ekranın fazla pil tükettiği yönünde yorumlar var.
yerinde olsam ürünü götürürdüm. bu durum normal bi durum değil hocam. 5 saat ekran ne demek allah aşkına? ben telefonumu bu konudan sonra teste soktum. wifi acık parlaklık ortada ses ortada yaklaşık 10 saat video oynattı yüzde yüzden kapanana kadar. yerinde olsam telefona baktırırdım.
Herkes aynı sorundan şikayetçi hocam maalesef. Batarya hariç memnunum, ondan herhangi bir iade düşünmüyorum hocam. Ama harbiden batarya değerine inanıp almamak lazım.

Üst Alt