Soru Redmi Note 13 Pro Plus direnç ile kayıt

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi 13 Pro +
Meslek
Serbest
Konular
37
Merhaba Arkadaşlar,

Yorumların hepsini neredeyse okudum.

Bu cihazı global olarak aldım. 12GB+6GB RAM ve 512GB depolama alanı mevcut. Arkasında CE logosu var. Üzerinde HyperOS olmadan geldi; HyperOS'a güncelledim. Daha sonrasında BL kilidini açmak için Xiaomi Community üzerinden başvurmanız gerekiyor. Eski cihazlarda olduğu gibi geliştirici seçeneklerinden başvurmuyorsunuz. Play Store'dan Xiaomi Community'yi indirin, Mi hesabınız ile giriş yapın, ayarlar kısmından bölgeyi değiştirin, Global'i seçin, evet deyin. Oturumunuz kapanacak, daha sonrasında tekrar Mi hesabınızla oturum açın. "ME" kısmında "Unlock Bootloader" menüsü gelecek. Menüye giriş yapın, sonrasında size bir tarih verecek. Verilen tarihe kadar BL kilidini açabiliyorsunuz. Sonrasında geliştirici seçeneklerinden Mi hesabınızı ekleyeceksiniz; eklemenize izin verecek. "Sistemi yükseltin" veya "Yükseltiliyor" hatasını almayacaksınız. Hesabınız eklenecek, sonrasında Mi Flash Unlock ile başvurunuzu yapın. 72 saat (3 gün) bekleme süresi veriyor, sonrasında BL kilidi açılıyor. Açıldıktan sonra ses kayıt özelliği için ROM yükledim ve root işlemini gerçekleştirdim. Telefon şu an sorunsuz çalışıyor. ROM yükleme ve root işlemi yapma konusunda destek isterseniz konunun altına yazın, anlatırım. Direç işlemi ile IMEI atmak atırmak istemiyorum. MTK işlemci olduğu için yazılımsal bir çözüm olacağını düşünüyorum. Yazılımsal bir çözüm bulursam konu altına yazarım çalışmalarım devam ediyor. :)
Merhaba hocam cihazınızı iyi günlerde kullanın benim cihaz da CE
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba hocam cihazınızı iyi günlerde kullanın benim cihaz da CE logolu ve hyperos guncellemesi aldı xioami topululuk yüklü dediğiniz işlemleri yaptım ancak unlock bootloader dedimde hep beni 2 gün sonraya tekrar denemem için tarih veriyor bunun cözümü var mıdır ?

Hasanklc063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi13pro plus
Konular
2
Burdur dan yazıyorum burda yapan yer yok nerde nasıl yaptırabilirim
Bak orada yapan yoksa izmir de yapan bir abimiz var garantili ve kargo ile anlasmalı 800 tl ye yapiyordu en son abdullah bayindir idi galiba yapanlar baya memnun kalmis

Realakyoll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
RedmiNote13PRO+
Meslek
MEMUR
Konular
1
Ben bu telefonu global kapalı kutu halinde Mardin'den getirttim Şubat'ta çok memnunum daha direnci attırmadim arkadaşım yapacak bunun direncini

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
54
Bende bu cihazdan babama aldım arka kapakta CE işareti yok. ama cihaz Türkçe bu cihazın çin modeli olma ihtimali var mı

Ugur94uA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Benim telefonda Çin ama Türkçe. Böyle olmasının bir sorunu var mı?

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
35
Alırsan bile hocam sakın çin sürümü alma global Türkçe al kayıt olur büyük ihtimalle çünkü MTK işlemci
Hocam benim cihazım 12 pro 5g benim cihazım çin cihazı ama yazılım ile global room atmışlar ben bl kilidini açıp IMEI atarken bir problem yaşar mıyım? Cihazımın tüm özellik aktif çalışıyor

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi 13 Pro +
Meslek
Serbest
Konular
37
Bende bu cihazdan babama aldım arka kapakta CE işareti yok. ama cihaz Türkçe bu cihazın çin modeli olma ihtimali var mı
Merhaba CE yazisi var ve guncelleme alıyor ise global oluyor Çin cihazlara fake rom atılıyor cihaza Türkçe dil var ancak güncelleme almıyor

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
54
Merhaba CE yazisi var ve guncelleme alıyor ise global oluyor Çin cihazlara fake rom atılıyor cihaza Türkçe dil var ancak güncelleme almıyor
peki bu cihaza direnç işlemi yapılıp global rom yüklense güncelleme alır mı

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi 13 Pro +
Meslek
Serbest
Konular
37
peki bu cihaza direnç işlemi yapılıp global rom yüklense güncelleme alır mı
Direnc ile cift sim kayit oluyor hindistan romu atılıp güncelleme alan var ancak e sim özelliği gidiyormuş

Üst Alt