Yardım Redmi note 13 pro plus 16/512gb aldım cihaz çin cihazi fakat fake rom kurulu bootlader kilidi açamıyorum. Sistem yükseltiliyor hatası alıyorum

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Açıkçası benim isteğim globaldı ama sanırım globalı ya daha çıkmamış yada o kadar iyi güncelleme vermiyor yada kafalarına göre atmışlar.
Ama güncelleme aldı sorunsuz, arama kayıt çalışıyor, nfc çalışıyor. Yani globalden şuan farkı yok gibi bilemedim varmı spesific bir eksiklik yada fazlalık deneyeyim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-08-03-05-46-861_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-06-08-03-05-46-861_com.android.updater.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 24

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Açıkçası benim isteğim globaldı ama sanırım globalı ya daha çıkmamış yada o kadar iyi güncelleme vermiyor yada kafalarına göre atmışlar.
Ama güncelleme aldı sorunsuz, arama kayıt çalışıyor, nfc çalışıyor. Yani globalden şuan farkı yok gibi bilemedim varmı spesific bir eksiklik yada fazlalık deneyeyim ?
Aynı sürüm telefonda mevcut hocam. Nfc ye takilmiyorum artık. Bu sene idare etsinde seneye mi 14 ve üzeri kilit açılıyorsa xiami ile yola devam ederiz artık.

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Valla para veririm dersen xiaomi 13 ultra yada 14 ultra derim kullandım arkadasa aldırıp geçen oda çok memnun. Ama bu 10.500 segmentlerinde de bu elimizdeki çooook süper.

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
0
cihaz zircon ise hindistan romu gerek yok her rom da şebeke verir. note 13 pro garnet modeli ise global romda şebeke vermiyor o yüzden hindistan yüklemişlerdir.
Ben kilit açtırdım global rom yüklendi hyperos cihaz açıldı kurulum yapmak istedim rom bu cihaz ile uyumlu değil dedi kurulum yapılmadı global rom mi 14 yüklenince açıldı kurulum yaptım sıkıntısız ama android 13 ve mi 14 olduğu için Hindistan hyperos rom yüklendi acıldı güncelleme geldi yaptım sıkıntsız kullanıyorum

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Ben kilit açtırdım global rom yüklendi hyperos cihaz açıldı kurulum yapmak istedim rom bu cihaz ile uyumlu değil dedi kurulum yapılmadı global rom mi 14 yüklenince açıldı kurulum yaptım sıkıntısız ama android 13 ve mi 14 olduğu için Hindistan hyperos rom yüklendi acıldı güncelleme geldi yaptım sıkıntsız kullanıyorum
Hindistan rom harici zten cihaz çöküyor bugün gozlerimle gordum 😀

Üst Alt