Yardım Redmi note 13 pro plus 16/512gb aldım cihaz çin cihazi fakat fake rom kurulu bootlader kilidi açamıyorum. Sistem yükseltiliyor hatası alıyorum

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Bu sahte rom olayı nedir? Niye böyle bir rom var arkadaşlar?

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Global yazan ama guncelleme almayan bir rom hocam.Özellikle çin çıkışlı ürünlerde mevcut..

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Global yazan ama guncelleme almayan bir rom hocam.Özellikle çin çıkışlı ürünlerde mevcut..
Bende telefonu yeni aldım. Kurulum sonrası hemen hyperos geldi. O zaman benim rom sorunsuz diyebilir miyiz.

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Normal global rom kurmuştur satıcı hocam. Cihazın arkasında bizimkilerde ce logosu yok bant 20 diye rast gelmişindir. Kırsal kesimlerde çekim sorunu yaratabilir lakin merkezi konumdaysan pek etkilemez. Cihazınız güncelleme alıyorsa bakın keyfinize.

fyilmaz46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Nexus 5X
Konular
0
Direnç kayıtlı mı aldınız hocam cihazı direnç kayıtlı olanlarda fake rom oluyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende telefonu yeni aldım. Kurulum sonrası hemen hyperos geldi. O zaman benim rom sorunsuz diyebilir miyiz.
Direnç kayıtlı mı aldınız hocam cihazı direnç kayıtlı olanlarda fake rom oluyor mu ?

Hasanklc063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi13pro plus
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Direnc yapan ustaya bagli direnc imei islemide yapsa fake olur ama eger direnc imei yazilim isinu yaparsa olur biter bununda fiyatini sordum 400-800 tl arasi direnc+imei+orj. Resmi gunceleme alan rom

barisaslan_35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Selam dostlar yurt dışı Note 13 pro plus un global olan modeli varmıdır ve varsa model numarasini biliyomusunuz acaba ?

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Selam dostlar yurt dışı Note 13 pro plus un global olan modeli varmıdır ve varsa model numarasini biliyomusunuz acaba ?
global olanlarda ce yazar emin olmak adına resmi sitesinden kontrol edip alınız. Yoksa lazerle bile ce damgasını yazıyorlarmış. Gerçi çin harici cihaz bulmak zorlaştı bende çin cihazı kullanıyorum şimdilik bl kilidi açamamak dışında bir sorun yok.

barisaslan_35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Ben arkadaki ce vs onlardan bahsetmiyorum. Siteden bulamadım. İçindeki seri yada model no hangisi yazması gerek global olması için ?
+ İzmir'de tanıdığım 2 kişi var. Bil kilidi açıyor bu cihazlara.uzaktan bağlantıda yapıyor. Sandığınız gibi zor değil durum

Üst Alt