Yardım Redmi Note 13 Pro+ HyperOS güncelleme alır mı ?

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.3.0, UNOINXM
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro+
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonuma direnç kaydı yaptırdım, bir sorun yok ama Hyperos yüklemişler, 1.0.3.0-UNOINXM yüklenmiş, Hindistan romu diye buldum internette. Bu cihaz güncelleme alır mı ?

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
19
NFC çalışıyor sorunsuz global rom yüklü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
18
Telefonunuzdan bölgeyı turkıye yerıne hındıstan yapın guncelleme sorgula yapın hemen gelıyor hocam bosuna beklemeyın. Ayrıca benım cıhazda nfc calısmıyor kılıdı acıp yenı rom yukleyın dendı kılıtı acamadıgım ıcın deneyemedım de. Hındıstan romunda nfc calısmaz yazıyor baska rom ıle deneyecegım bende.
Gerçekten geldi. Sağ olun. :)

Oyla:

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Gerçekten geldi. Sağ olun. :)
sizde sağolun hocam yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana .. hoşcakalın...!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

NFC çalışıyor sorunsuz global rom yüklü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
şu nfc haltı bır bende calısmadı valla :) yemın edıyorum önumde redmı not 13 pro+ 16+512 satıldı rus romu denedık cıhaz coktu yetkılı hesap ıle cıhaza hındıstan romu attı cıhaz kendıne geldı :) hındıstan romunda bır halt var ama bılemıyorum baska romu bu cıhaz kabul etmıyor...!

Oyla:

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
19
Hint romu ile global arasında ne fark var sizce hangisi daha iyi bende şuan herşey sorunsuz çalışıyor 2 sıkıntım var sadece 1 tanesi bl kilidi kapalı diğeri ise Google arama ve SMS uygulaması
2. Sıkıntımı
mesaj için textra uygulamasını kurdum
Arama için ise true phone kurdum ve ömür boyu lisans aldım

Oyla:

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Hint romu ile global arasında ne fark var sizce hangisi daha iyi bende şuan herşey sorunsuz çalışıyor 2 sıkıntım var sadece 1 tanesi bl kilidi kapalı diğeri ise Google arama ve SMS uygulaması
2. Sıkıntımı
mesaj için textra uygulamasını kurdum
Arama için ise true phone kurdum ve ömür boyu lisans aldım
true premium nette var zaten :) para verecek kadar beyınsız degılız ... hınt romunda pıl cok ıyı lakın ses kaydetme mıu arama mesajı harıcı pek bır farkı yok bence 2 ay olmak uzere kullanıyorum. Ben pek onermem kılıtı acabılırsen rus ve taıwan rom dene derım ben acamadım deneyemıyorum. Dıger ıhtımaller cıhaz bomba fazla para verıp alınmaz sımdılık bu sekılde yola devam..

Oyla:

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
19
true premium nette var zaten :) para verecek kadar beyınsız degılız ... hınt romunda pıl cok ıyı lakın ses kaydetme mıu arama mesajı harıcı pek bır farkı yok bence 2 ay olmak uzere kullanıyorum. Ben pek onermem kılıtı acabılırsen rus ve taıwan rom dene derım ben acamadım deneyemıyorum. Dıger ıhtımaller cıhaz bomba fazla para verıp alınmaz sımdılık bu sekılde yola devam..
Öncelikle lisans parası 30 lira mı neydi ve popypara ile aldığım için %50 si geri geldi 1 simit 1 çay parasina yani bunun beyinsizlikle ne alakası var bilmedim içinde neler gizlendiği belli olmayan sağda solda dolaşan APK yüklemek yerine 15 lira veririm sorun yok diğer cevapların için teşekkür ederim bl açmak sorun bu cihazlarda sanırım o nedenle globalden devam artık

Oyla:

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Hint romu harici Rus romu denedik cihaz yalan oldu 😀 Hint romu harici başka romlarda cihazı bl kilit açmadan calistirabilen olursa elini öpeceğim.
Bugün Endonezya romu yükledim bl kilidi kapalı ama drenç değişimi olmadan olmuyor 2 saatte haloldu

Oyla:

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
HyperOs tanmı bilmem bir buçuk saate şarj %100 den 88 e düştü miui 14 varken aynı kulllanım ile 96 da olurdu :(

Oyla:

skrtnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi note13 5g
Konular
10
hyperos 1.0.8.0 UNOINXM aldımı ? Ben bugün kurdurdum önce 4 sonrada 8 aldı. Yalnız aklıma takılan şey e-sim göremedim menüde. 2 fiziksel simede işlem yapmışlar sağolsunlar ama nedense e sim göremedim.
Not: NFC çalısıyor.
Hocam india romda nfc nasil calisiyo

Oyla:
Üst Alt