Yardım Redmi Note 13 Pro+ güncelleme yapamıyorum

ibo46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
5.0
Cihazım
p995n
Konular
0
Yapiyorlar ve gunceleme yapmaz hep basa doner bu arada direnc kayiti cikti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sadece gunceleme yapmaz onun disinda sorunsuz calisiyor

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Yapiyorlar ve gunceleme yapmaz hep basa doner bu arada direnc kayiti cikti

Sadece gunceleme yapmaz onun disinda sorunsuz calisiyor
10 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Bakalım diğer arkadaşlar da yazsınlar durum neymiş öğrenelim.

ibo46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
5.0
Cihazım
p995n
Konular
0
Turkiyede kacak satilan cihazlar malim çin ve tr dil yok normal fake global rom yukeniyor sorun ondan kaynaklaniyor

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Öyleymiş hakikaten......
Eskiden yoktu böyle bir şey, note 10 ile ufak ufak çıkmaya başladı ve redmi note 12 serisi tanıtıldığında ve ithalatçı garantili satılacağı duyrulunca bu iş iyice çığrından çıkmaya başladı ve aşırı derecede fake romlar çıkmaya başladı.

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Eskiden yoktu böyle bir şey, note 10 ile ufak ufak çıkmaya başladı ve redmi note 12 serisi tanıtıldığında ve ithalatçı garantili satılacağı duyrulunca bu iş iyice çığrından çıkmaya başladı ve aşırı derecede fake romlar çıkmaya başladı.
Global cihaz satsınlar niye böyle bir şey yapmaya gerek duyuyorlar ki ?

dangermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Al benden o kadar, cihazım Redmi Note 13 pro 5g. Ne güncelleme yapabiliyorum ne de mi flash tool ile rom yükleyebiliyorum. Bootloader kilidi açık görünüyor ama yalan bence fake room aldatmacası. Üstüne üstlük ses ve videoda kopma sorunu var gidip geliyor

ibrahim281

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
REDMİ NOTE9 PRO
Konular
0
Al benden o kadar, cihazım Redmi Note 13 pro 5g. Ne güncelleme yapabiliyorum ne de mi flash tool ile rom yükleyebiliyorum. Bootloader kilidi açık görünüyor ama yalan bence fake room aldatmacası. Üstüne üstlük ses ve videoda kopma sorunu var gidip geliyor
bende bu dediklerinin hiçbiri yok güncelleme aldım kilidi açık değil ve açamıyorum ses ve videoda bir sorun yaşamadım bence aldığın kişi ile görüş

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Redmi note 13 pro+ fake rom yüklü geldi geliştirici de kilit açık görünüyor ama rom atmak istediğimizde kapatıp açtığımızda üst tarafında kilit açık işareti çıkmıyor ama geliştirici de kilit açık görünüyor rom yükleme denedik cihaz main menüde kaldı sürüm telefon ile uyumlu değil yazı çıkıyor bir telefoncuya götürdüm servır ile orjinal çin romunu yükledi birde kilit başvurusu yapmak için MIUI 14 yükledi cihaz açıldı kilit için başvurdum bekliyorum içi açılmadan yaptı bu işlemi

ahmetsarpdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 13 pro+
Konular
4
Öyleymiş hakikaten......
çözümü mümkünmü

Pro Plus cihazımı dün aldım, güncelleme yapıyorum geri atıyor, 4.0.1.1 4.0.2.0 olması gerekiyor ama 1.1 olarak kalıyor. Aldığım yeri aradım, bir aya düzelir dediler. Xiaomi'den kaynaklı dediler. Doğru mudur acaba ?
efendim merhaba bende de note 13 pro plus var şarjı çok hızlı gidiyor gibime geliyor 3 buçuk saat kullanımda yüzde 50 düştü sizde nasıl acaba

Bizde de durum aynı malesef. Bekliyoruz ama sanki pek bişey farketmeyecekmiş gibi duruyor. 10 gün oldu bende alalı. Gğncelleme yapılamadığı için kilit açma aşamasına gelemiyoruz. Oraya gelsek kilit açabilecrkmiyiz oda muamma. Ben artık iyice değiştirme moduna girdim. Bu cihazı verip 13 T Pro alma yı düşünüyorum. Dertsiz tasasız kullanırım sanki.

23090RA98I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
efendim merhaba bende de note 13 pro plus var şarjı çok hızlı gidiyor gibime geliyor 3 buçuk saat kullanımda yüzde 50 düştü sizde nasıl acaba

bende bu dediklerinin hiçbiri yok güncelleme aldım kilidi açık değil ve açamıyorum ses ve videoda bir sorun yaşamadım bence aldığın kişi ile görüş

Üst Alt