Soru Redmi note 13 pro 5g Hint modemi

aykuticmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykuticmez
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Hocam cihazim global rom yuklu miui14 ve hyperos eu.rom yuklesem şebeke sorunu olurmu sonra modem dosyasini yukleyim degilmi
Benim cihaz çin üretimi olduğundan Çin ve Hindistan haricinde bütün romlarda Şebeke sorunu yaşadım. Hindistan modemi flashladıktan sonra şebeke geliyor.

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
Hayır olmaz denedim.
Bir şey soracaktım dün recovery rom yüklemeye çalıştım her şey tamamlandı telefon yeniden başlatıldı ama güncelleme tamamlanamadı gibi bir uyarı verdi şebekem gitti ondan sonra HyperOS yükledim yüklendi fakat şebeke hâlâ yok modem dosyası yüklemek istiyorum da bl kilidi kapalı olduğunda yüklenebiliyor mu? Önceki kullandığım rom fake idi sanırım, bl kilidi açık gösteriyordu ama açık değildi

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Bir şey soracaktım dün recovery rom yüklemeye çalıştım her şey tamamlandı telefon yeniden başlatıldı ama güncelleme tamamlanamadı gibi bir uyarı verdi şebekem gitti ondan sonra HyperOS yükledim yüklendi fakat şebeke hâlâ yok modem dosyası yüklemek istiyorum da bl kilidi kapalı olduğunda yüklenebiliyor mu? Önceki kullandığım rom fake idi sanırım, bl kilidi açık gösteriyordu ama açık değildi
Bilmiyorum onu ama büyük ihtimalle gerekir. Ayrıca nasıl becerdinuz recovery ile bootloader kapalı iken?

kahroldum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ismail
Cihazım
Note 13 prob5g
Konular
0
Note 13 pro 5g fake romu düzeltmek için minimal adb ile Çin romu yükleyeceğim daha sonra bootloader kilit başvurusu yapıp açıp global rom yüklemeyi deneyecegi. Daha önce yapan olduğu.. yüklenici kilit açık olmadan

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
12
Hocam mifirme gidin cihazın India fastboot romunu indirin herhangi bir sürüm farketmez (ben MIUI son sürümü flashladım güzel o) sonra minimal adb programını kurun hocam, yüklediğiniz romun içine arama kısmına non yazınca çıkar zaten ordaki non-hlos.bin dosyasını alıp masaüstüne kopyalıyoruz ordanda minimal adbyi başlatıp fastboot flash modem yazıyoruz ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yazıyoruz işlem bu kadar. Anlamadığınız/takıldığınız yeri sorun hocam bende aynı telefonu kullanıyorum.
Hocam bu dosyayı tam olarak nerede arıyoruz

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
12
Dosyanın içine girin sağ üstteki arama butonunda Windows dosya yöneticisinde.
Tamam buldum eyvallah ama ben twrp ile kuracağım twrp rom ile fastboot rom farkedermi acaba recovery romdan mı alsam dosyayı

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15

namkol01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
namkol
Cihazım
redmi not4
Konular
0
Bu kadar uğraşmaya değmez rusya rom yükledim ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar rusya rom yüklü olan telefona hyperosa güncelledikten sonra takvim uygulamasındaki regl takip seçeneği kayboldu. Çözümü varmı

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Bu kadar uğraşmaya değmez rusya rom yükledim ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar rusya rom yüklü olan telefona hyperosa güncelledikten sonra takvim uygulamasındaki regl takip seçeneği kayboldu. Çözümü varmı
Rusya da modem gidiyor mu?

Üst Alt