Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Çin cihazının kilidi açılmıyor.

arabesk27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Resmi note 13
Konular
0
Merhaba kardeşim bende note 13 pro plus 5g aldım ve güncelleme ve kilit açma sorunu bendede var nasıl çözeriz bunu yetkili hg essp diyorlar server üzeri kilit açma fiyorlar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba kardeşim bende note 13 pro plus 5g aldım ve güncelleme ve kilit açma sorunu bendede var nasıl çözeriz bunu yetkili hg essp diyorlar server üzeri kilit açma fiyorlar
merhaba evet server üzerinden açılıyor biz yapıyoruz uzak bağlantı ile

ShadowXwin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Redmi Note 13 Pro 5G MIUI 14.0.6 (TNRMIXN) Global sürümünü kullanıyorum. Cihazı yurtdışı aldım. (Çin cihazı) Sanırım cihazdaki fake rom sonu M değil N ile bittiği için. (Araştırdığımda öyle bir bilgiye rastladım.) Onun için sonu M ile biten MIUI 14.0.6 (TNRMIXM) Global sürümünü yüklemek istiyorum fakat Mi kilidini açmaya çalışırken "The system is being upgraded. Please try again later." hatası alıyorum. Birkaç sitede okuduğumda Mi hesabının oturumunu açıp kapatarak çözenler olmuş. Bende işe yaramadı. Çözümünü bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Hocam bir gelişme oldu mu bende de aynı sorun var

skylinegt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Note 13 Pro 5G
Konular
1

maykikamer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamer
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Aynı sorundan bende muzdariptim çözümü kendi yontemlerimle buldum bl kilidini açtım manuel güncelleme yükleyerek hyper OS a kadar guncelleyeceksin sonrasind abl kilidini mi community uygulamasıyla açacaksın

Cnkryl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel Can
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Aynı sorundan bende muzdariptim çözümü kendi yontemlerimle buldum bl kilidini açtım manuel güncelleme yükleyerek hyper OS a kadar guncelleyeceksin sonrasind abl kilidini mi community uygulamasıyla açacaksın
Merhaba hocam bizede bilgi verirseniz ii olur

Üst Alt