Yardım Redmi note 13 pro 5g alınır mı?

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13
Telefon Modeli
13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Elimde redmi note 12 pro 5g var. Cihaz yaklaşık 3 ay falan oldu. Uzun süre değil yani. Bu telefonu aldığım yer tanıdık birisi ve redmi note 13 pro 5g gelmiş. Cihaz üzerine 4k veririm diyor. Sizce bu değişmi yapmalı mıyım? Ürünler yd

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
Elimde redmi note 12 pro 5g var. Cihaz yaklaşık 3 ay falan oldu. Uzun süre değil yani. Bu telefonu aldığım yer tanıdık birisi ve redmi note 13 pro 5g gelmiş. Cihaz üzerine 4k veririm diyor. Sizce bu değişmi yapmalı mıyım? Ürünler yd
[/QUOTE
Bende aldım da ben yaşadım. Şarj tüketimi hyperos yükleyince düzeldi ama ısınma pubgde felan olmuyor ama telefonu yoran oyunlarda ısınma oluyor. Ben kılıf kullandığım için beni rahatsız etmiyor.
Hocam peki hyperOs u bilgisayar üzerindenmi yüklediniz yoksa oto olarak geldimi çünkü benim bl kilidim açık hiçbir şekilde oto olarak gelmiyor bırakın hyperOs gelmesini bana 14.0.9.0. güncellemesi geldi onu bile yapamadım siz nasıl yaptınız

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Hocam bootloader açık cihazlara hyperos oto gelmiyor ben bilgisayardan yükledim bide hindistan romun modemini flashladım şebeke gittiği için.

Oyla:

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
Hocam bootloader açık cihazlara hyperos oto gelmiyor ben bilgisayardan yükledim bide hindistan romun modemini flashladım şebeke gittiği için.
Teşekkürler hocam ben genede Riske girmemek için usta birine yaptırıyım diyorum riske girmemek lazım sıkıntılar çıktığını duydum

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Teşekkürler hocam ben genede Riske girmemek için usta birine yaptırıyım diyorum riske girmemek lazım sıkıntılar çıktığını duydum
Ben kendim yaptım ama siz bilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt