Yardım Redmi note 13 pro 5g alınır mı?

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13
Telefon Modeli
13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Elimde redmi note 12 pro 5g var. Cihaz yaklaşık 3 ay falan oldu. Uzun süre değil yani. Bu telefonu aldığım yer tanıdık birisi ve redmi note 13 pro 5g gelmiş. Cihaz üzerine 4k veririm diyor. Sizce bu değişmi yapmalı mıyım? Ürünler yd

gotham vigi1ante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahir
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
ben 12 pro 4gden 13 pro 5gye geçtim. bence değmez.

yükseltmek için değil mecburiyetten

Oyla:

hsndkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note8Pro
Konular
5
Ben de Redmi 13 Pro 5G aldım 1 gün önce, ancak telefonu aldığımdan beri ısınma ve şarj sorununu çözemedim. Siz böyle bir sıkıntı yaşamış mıydınız? Anormal bir ısınma ve şarj tüketiminden bahsetmekteyim. Telefon birkaç dakika elde durunca elinizi rahatsız edecek derecede ısınma yapıyor.

Oyla:

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Bende poco X3 GT kullaniyordum yaklaşık 2 yıl kadar, 13 pro 5g almak istedim, ancak sonraki arastirmalarimda sıfıra yakın K60 Pro 12/256 buldum, 20 gün kadar önce 13.750 ye aldım, iyi ki almışım, K60 pro her açıdan mükemmel bir cihaz, ve çok uyguna geldi,

Redmi K60 Pro 12/256 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Ben de Redmi 13 Pro 5G aldım 1 gün önce, ancak telefonu aldığımdan beri ısınma ve şarj sorununu çözemedim. Siz böyle bir sıkıntı yaşamış mıydınız? Anormal bir ısınma ve şarj tüketiminden bahsetmekteyim. Telefon birkaç dakika elde durunca elinizi rahatsız edecek derecede ısınma yapıyor.
1 gün oldu ben de alalı şuana kadar gayet stabil. Sarj sorunu da yok. Aldığım zaman ve gün içerisinde olmak üzere 2 kere sarja koydum. Isınma da olmadı el yakacak cinsten. Sarjdayken hafif isiniyor ama normal o eskisi de öyleydi hızlı sarjdan dolayı diye düşünüyorum ama sarjdan çıkınca hiçbir ısınma vs sorunu yaşamadım. Bataryasinda veya yazilimda sorun olabilir aldığın yere goturyve değiştir. El yakacak cinsten sikaclik zamanla bataryayı vs patlatır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben 12 pro 4gden 13 pro 5gye geçtim. bence değmez.

yükseltmek için değil mecburiyetten
4g den 5g cihaza geçmek bence değer. Çünkü 5g cihazlar 4g lere göre daha stabil ve daha iyi diye düşünüyorum. Senin durumda 12 nin 5g versiyonuna geçmek daha iyi olabilirdi. Ama güncel cihaz her zaman iyidir. 1 sene kullanıp 14-15 lere geçilir.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Oyun oynarken evet ısınma var ama beni rahatsız edecek derecede ısınma yaşamadım ben. Anormal şarj kullanımı telefon ısındığında oluyor.

Oyla:

Miço33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Merhaba son durum nedir o ısınma sorununu cozebildinizmi bende var aynı problem acaba cihaz yeni olduğu için pil optimizasyon sürecinde olduğundan mi diyorum

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Merhaba son durum nedir o ısınma sorununu cozebildinizmi bende var aynı problem acaba cihaz yeni olduğu için pil optimizasyon sürecinde olduğundan mi diyorum
Bende yükledim sanki HyperOS'ta daha optimize pil ömrü bir güncelleyin hocam. Yani benim keşfime göre.

Oyla:

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
Hocam ben alalı bir ay oldu ama öyle sıkıntılar yaşamadım ne şarj olsun ne ısınma olsun öyle sıkıntılar yok

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Hocam ben alalı bir ay oldu ama öyle sıkıntılar yaşamadım ne şarj olsun ne ısınma olsun öyle sıkıntılar yok
Bende aldım da ben yaşadım. Şarj tüketimi hyperos yükleyince düzeldi ama ısınma pubgde felan olmuyor ama telefonu yoran oyunlarda ısınma oluyor. Ben kılıf kullandığım için beni rahatsız etmiyor.

Oyla:
Üst Alt