Yardım redmi note 12 pro (ruby) brick oldu yardım lütfen

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

50atakan50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
xiaomi m1 a1
Konular
2
imei atılmış cihaz ise kilit açılmadan ya da direnç değişimi yapılmadan kurtulmaz. imei atılmadıysa açılır her türlü
geçici imei olduğunu söyledi aldığım kişi formattan sonra gider dedi. cihaz tr değil

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
geçici imei olduğunu söyledi aldığım kişi formattan sonra gider dedi. cihaz tr değil
tamam imei atılmış cihazdır o. belkide dirençli cihazdır siz bootloader kapatmadıysanız bağlanıp bakmak lazım

50atakan50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
xiaomi m1 a1
Konular
2
tamam imei atılmış cihazdır o. belkide dirençli cihazdır siz bootloader kapatmadıysanız bağlanıp bakmak lazım
kapattıysam :( firmware yükledim ciahz yine açılmadı acaba bootloader açık olduğu için mi açılmıyor dedim. fastboot tan oemi kapattım.(eski telefonlarda geri açılıyordu ordan kapatınca ) tekrar açılmadı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
kapattıysam :( firmware yükledim ciahz yine açılmadı acaba bootloader açık olduğu için mi açılmıyor dedim. fastboot tan oemi kapattım.(eski telefonlarda geri açılıyordu ordan kapatınca ) tekrar açılmadı
çok yanlış şeyler yapmışsınız. Bu yaptığınız çözüm olmamak la beraber ya server dan bootloader kilidi açılma masrafı ya da direnç değişimi olarak size dönecek. server işlemini biz uzaktan yaparız.

50atakan50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
xiaomi m1 a1
Konular
2
çok yanlış şeyler yapmışsınız. Bu yaptığınız çözüm olmamak la beraber ya server dan bootloader kilidi açılma masrafı ya da direnç değişimi olarak size dönecek. server işlemini biz uzaktan yaparız.
peki ücret ne kadar oluyor

Üst Alt