Yardım Redmi Note 12 Pro NFC Sorunu Hk.

wayli17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Wayli
Cihazım
Mi9T
Konular
3
Aşağıdaki linkte süreci anlatmıştım.

12 Pro+'ı ilk aldığımda UP görünüyordu. Hindistan cihazıdır o cihazlarda NFC modülü yok dediler. Açtığım konuda anlattığım üzere GLOBAL rom yükledim. NFC modülü varmış meğer.

Root'lu haliyle bankacılık uygulamalarında temassız ödeme yapabiliyorum.

Akbank Juzdan uygulamasına kartınızı tanımlamanız yeterli. Garanti Bonus Flaş uygulaması da Magisk'i gizlemeden Zygisk ile reddetme listesine ekleyerek bankacılık uygulamalarını kullanma imkanı sağlıyor.

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
10
Bende de 12 Pro var türkiye garantili fakat bende ödeme yapamıyorum. Ziraat bankasından ve cihazdan aktid ettim fakat ödemeyi kabul etmiyor pos cihazları.
Ziraat bankasından nasıl aktif ettiniz acaba

burak0678

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Aydoğa
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Mühendis
Konular
12
Malesef kurcaladım ama bulamadım hocam, kartlarımdan kredi kartımı seçiyorum sonra sırayla hangi adımları atmalıyım
Kartlarım menüsünde mobil temassız ödeme tanımlama yerinden hangi kartı istiyorsanız seçin. Bukadar

naikosan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nail
Cihazım
Note 12pro plus
Konular
0
Merhaba arkadaşlar 12pro plus cihaz aldım 22101316UP model olarak gözüküyor ayarlarda. Telefon hakkında bölümünde MIUI Global 14.0.3 yazılımı var herhangi bir imei atmadım cihaza fakat bende NFC bulunmuyor. Menülerde falan nfc yok ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz. Roomu değiştirsim falan geri gelir mi? Hangi room atılmalı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar 12pro plus cihaz aldım 22101316UP model olarak gözüküyor ayarlarda. Telefon hakkında bölümünde MIUI Global 14.0.3 yazılımı var herhangi bir imei atmadım cihaza fakat bende NFC bulunmuyor. Menülerde falan nfc yok ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz. Roomu değiştirsim falan geri gelir mi? Hangi room atılmalı?
Bir çözümü varmı sizce?

Ekli dosyalar

• 999.jpg
    999.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 999035.jpg
    999035.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20231012-WA0006.jpg
    IMG-20231012-WA0006.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Arkdaşım GSMarenada sizin cihaz için NFC var diyor.
Size tavsiyem bootloader açıksa taiwan romunu yüklemeniz.
Romun adresi. Bu adresten cihazınıza yüklenebilecek diğer romları da görebilirsiniz.

ismailtatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Merhaba bende nfc kullanamiyorum ama uygulamarda gözüküyor fakat engel isartei var ne yapabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-21-15-20-29-209_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-10-21-15-20-29-209_com.miui.securitycenter.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 40

underfire

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Merhaba, bir kaç sorum olacak. Mesela yd cihaz aldım. Hindistan romlu geldi. İmei işlemi yapılmamış. Ben global rom yükledikten sonra imei işlemi yapılsa sorunsuz kullanır mıyım?
Diğer sorum da, mesela yine hindistan romi yüklü ve imei işlemi yapılmış. Buna global rom yükledikten sonra imei işlemi gidecek sanırım. Tekrar yaptırabiliyor muyum? Ya da imei işleminin silinmemesi için herhangi bir yol var mı? Güncelleme yaptıktan sonra tekrar imei işi yaptırmak çok zahmetli olacak.

Üst Alt