Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Şebeke Sorunu!

hsntat2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
Aşçı
Konular
5
H.kadioglu hocam benim cihazda da direnç IMEI işlemi yapıldı, fake romda nfc yoktu, telefoncu vasıtasıyla hyperos geçiş yaptım. Aktif nfc çalışıyor ama çekim kalitesi berbat durumda. Fake romda da kötü idi, hâlâ kötü. Çözümü var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam benim cihazda da direnç IMEI işlemi yapıldı, fake romda nfc yoktu, telefoncu vasıtasıyla hyperos geçiş yaptım. Aktif nfc çalışıyor ama çekim kalitesi berbat durumda. Fake romda da kötü idi, hâlâ kötü. Çözümü var mı?
dirençten sonra nfc çalışıyorsa şebeke için fix gerekli telefoncuya götürün yapsın. Ama güncelleme yaparsanız yine fix yapılacak.

hsntat2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
Aşçı
Konular
5
dirençten sonra nfc çalışıyorsa şebeke için fix gerekli telefoncuya götürün yapsın. Ama güncelleme yaparsanız yine fix yapılacak.
Telefoncu bilmediğini söyledi hocam, uzaktan yapılan bir işlem mi bu dediğiniz?

Eskotek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esat
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Forumda aynı cihazda aynı sorunu yaşayan bi kaç arkadaşın dft pro ile müdahale sonrasında şebeke sorununun çözüldüğünü söylediklerini okudum.
Bende aldım ve böyle bir sorun vardı... Telefoncu 30 saniyede halletti... Muhtemelen dft pro kullanmıştır...
12GB Çin versiyonu. SMOMIXX rom var. Bu Romu da değiştirsem mi değiştirmesem mi düşünüyorum

Üst Alt