Yardım Redmi Note 12 pro 5g rom

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.3.0.SMOMIXX
Telefon Modeli
ruby
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaza Taiwan veya Endonezya rom kurma arasındayım MIUI 14 kuracağım sizce hangisini kurmaliyom performans pil şebeke açısından

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
Tayvan romun tek avantajı pil ömrü en olarak en iyi olması. Hız, akıcılık, performans istiyorsanız Endonezya veya Çin rom yüklemeniz gerekli.
Endonezya son sürüm rom yüklemiştim hocam cihazda şuan o mevcut.Benim aklımı kurcalayan önceden ö ğ falan öyle klavye vardı şimdi normal klavye var o nereye kayboldu acaba?Yada guncellemelerde ben bırsey mı yaptım o mesaj kısmı geldı.

Oyla:

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Bl kilit açılınca direnç pasif konuma düşmüş.. Cihazıma tekrardan direnç işlemi yaptılar ve direnç atan kişi telefonu nereye yaptırdın diyor :) bende siz harici kimseye cihazı teslim etmedim dedim sonuç olarak neyse cihazı aldım. Yalnız 3g hiçbir şekilde aktif olmuyor :) Önceden en azından çekiyordu.. Bu önceden 5 g az çekiyordu şimdi efsane çekiyor.İyimi oldu kötümü bende anlamadım.Ayrıca kilit açıkken güncelleme geliyormuş bilginiz olsun.
Garip çin cihazı olduğu için band20 yok pek iyi çekmiyor bende bl açınca direnç in pasif duruma düştüğünü ilk defa duydum.

H.kadioglu

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
Garip çin cihazı olduğu için band20 yok pek iyi çekmiyor bende bl açınca direnç in pasif duruma düştüğünü ilk defa duydum.

H.kadioglu
Valla hocam bende anlamadım ımeı atmaya calıstık olmadı sonra baktı bu nasıl olur ilk kez görüyorum dedi.Cİhazda sorun var yada sen bir yere cihazı ellettin dedi.Yukarıda Allah var sadece gittim geldim ben işlem yapan sizsiniz dedim.Gerçekten direnç işlemi uygulandı cihaza bir halt anlamadım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonuç olarak bizim cihaz dirençsiz kalmış :)

Oyla:

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Xiaomi bin her modeli ayrı hepsi bı değişik

Oyla:

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
artık %30 indirim için uğraşmaya değmez oldu ama redmi Note 12 pro 5g'nin Türkiye'de Xiaomi satışı da yok, popüler alışveriş sitelerindeki IMEI atılmış güven vermeyen telefonlar

Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Cihaza Taiwan veya Endonezya rom kurma arasındayım MIUI 14 kuracağım sizce hangisini kurmaliyom performans pil şebeke açısından
Global MIUI 14 14.0.8.0 kullanıyorum 10 numara rom ne ısınıyor ne kasıyor ilk aldığım gün gibi sorunsuz rom herkese tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt