Yardım Redmi Note 12 pro 5g rom

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.3.0.SMOMIXX
Telefon Modeli
ruby
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaza Taiwan veya Endonezya rom kurma arasındayım MIUI 14 kuracağım sizce hangisini kurmaliyom performans pil şebeke açısından

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Akıcılık vs konusunda iyi güzel rom ama pil konusunda aynı şeyi söyleyemeceğim. Pil olarak herkes önerse de ben gram beğenmedim miui sürümü bile diğer hyperosler'den daha kötü pil performansı sundu. Pil çok önemli değilse dene ama önemliyse farklı romlara yönel
abi gerçekten senin tecrübelerin daha iyidir benden ama sohbet amaçlı soruyorum Taiwan chip konusunda teknoloji konusunda bu kadar ileri olduğu için genel bir kalite öncülük olamaz mı, ben çok memnun kaldım da dediğim gibi Hyperos Rus ve Endonezya vs kullanmadım

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
buldum; T9 arama girişini "zhuyin" yerine "pinyin" yapınca yerel yazı gitti global menü oldu
Tam olarak nasıl yaptığınızı adım adım yazarmısınız Hocam.Şuan sizdeki romu cihaza yüklüyorum bende ona göre ayar yapayım..

Oyla:

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
arama ayarlarına bakın gelişmiş menüde T9 seçeneği var onda da iki seçenek var zaten pinyin yapın

Oyla:

Nightkiller

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
2
abi gerçekten senin tecrübelerin daha iyidir benden ama sohbet amaçlı soruyorum Taiwan chip konusunda teknoloji konusunda bu kadar ileri olduğu için genel bir kalite öncülük olamaz mı, ben çok memnun kaldım da dediğim gibi Hyperos Rus ve Endonezya vs kullanmadım
Sürümden dolayı olabilir belki problemli sürümü kurmuşumdur, bir de zaten taiwan romu kötü değil güzel ama bizim telefonun işlemcisi hyperos ve bu romlara göre ağır kalıyor. Daha üst model bir telefonun olsa çoğunlukla problem yaşamaz özelliğine göre kurarsın. Ben daha sade istiyorum ki pil ömrü uzun olsun

Oyla:

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
yani telefon Türkiye'de mi tarafından satılsa ve garanti verilse şimdi bunu satıp üstüne para koyup alacak kadar tuttum bu cihazı, ben de en çok pil konusunu önemsiyorum ve merak ediyorum daha da uzar mı diye, tecrübelerimizi paylaşmaya devam ederiz.

Oyla:

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
yani telefon Türkiye'de mi tarafından satılsa ve garanti verilse şimdi bunu satıp üstüne para koyup alacak kadar tuttum bu cihazı, ben de en çok pil konusunu önemsiyorum ve merak ediyorum daha da uzar mı diye, tecrübelerimizi paylaşmaya devam ederiz.
Çok saçma gelecek ama fake romdan aldığım pil performansını diğer romlarda alamadım SMOMIXX convert rom ancak acayip stabil di

Oyla:

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
smomixn gibi bir şeydi fabrika çıkışlı gelen bu romdakiler benim gibi 7-8 ay IMEI bitmesini beklemesinler çok fark var ama beklerlerse de 8 ay sonra yeni telefon almış gibi olurlar hatta 7,5 ay kullandım telefonu şu anda ilk günden daha iyi falan kendilerini mutlu edecek bir bakış açısına sahip olabilirler benim gibi jsjdjdjdjdjd

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
smomixn gibi bir şeydi fabrika çıkışlı gelen bu romdakiler benim gibi 7-8 ay IMEI bitmesini beklemesinler çok fark var ama beklerlerse de 8 ay sonra yeni telefon almış gibi olurlar hatta 7,5 ay kullandım telefonu şu anda ilk günden daha iyi falan kendilerini mutlu edecek bir bakış açısına sahip olabilirler benim gibi jsjdjdjdjdjd
Hocam taiwan endonezya romuna göre biraz hantal göründü :) Şuan pil olayını test ediyorum bakalım bu nasıl :)

Oyla:

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Evet o rom berbat çoğu cihazda o var romu bootloader kilidi açmadan atiyor işlem görmemiş gibi satiyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam taiwan endonezya romuna göre biraz hantal göründü :) Şuan pil olayını test ediyorum bakalım bu nasıl :)
Hayırlısı bakalım

Oyla:

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
e zaten hızlı giden atın şarjı çabuk biter biliyorsunuz, diğer yorumları da göz önünde bulundurunca Endonezya daha hızlı ve mantık olarak daha çabuk pil tüketir Taiwan ona göre yavaş ve daha az pil tüketir,

Oyla:
Üst Alt