Çözüldü Redmi note 12 pro 5g rom sorunu.

ZodiacAr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
SMOMIXN
Telefon Modeli
22101316l
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonum üste yazdığı gibidir. Ama model sonu l harfi ile bitiyor yani hindistan galiba. Ama arka etiketi c ile bitiyor. Şuan telefon sıfır ve imei vs hiçbir işlem olmadı. Nfc yok. Bu telefona nfc gelir mi? Yoksa telefonu değiştireceğim.

Çözüm
Telefonum üste yazdığı gibidir. Ama model sonu l harfi ile bitiyor yani hindistan galiba. Ama arka etiketi c ile bitiyor. Şuan telefon sıfır ve imei vs hiçbir işlem olmadı. Nfc yok. Bu telefona nfc gelir mi? Yoksa telefonu değiştireceğim.
Rom sahte sonu m ile bitmesi lazım. Benim telefona da hindistan romu atmıslar, hindistanda nfc kullanılmıyormuş ben de direnç kayıt yaptırırken global rom attırdım içine. Arkadaki etikette c yazıyorsa cihazın çin cihazıdır ve donanımsal olarak nfc vardır. Rom değistirirsen sorun düzelecektir.

fuhrerfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuhrer
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu romu tavsiye ederim...

Teşekkür ederim sizlere ulaşabileceğim herhangi bir sosyal medya hesabınız var mı bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum.

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Teşekkür ederim sizlere ulaşabileceğim herhangi bir sosyal medya hesabınız var mı bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum.

YouTube ara kısmına hybrid rom yükleme yazın çokça video var,izleyin uygulayın....

Örnek video mesela ;

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt