Soru Redmi Note 12 Pro 5G ROM önerisi

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.3.0.SMOMIXX
Telefon Modeli
ruby
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaza Taiwan veya Endonezya rom kurma arasındayım MIUI 14 kuracağım sizce hangisini kurmaliyom performans pil şebeke açısından

Ademtas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Trendyol vb sitelerde satılanlarda da sorunlar oluyor mu

Oyla:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
16
arkadaşlar anlamıyorsunuz sanırım trendyolda satılandada istediği yerde satılandada sorun var çünkü bu cihazın Türkiye garantili bi versiyonu bulunmuyor her türlü kaçak almış durumuna düşüyorsunuz aldığınız cihazlar oynanmış cihazlar oluyor gidin kaçak temiz bi tane alın güvendiğiniz yerde IMEI artırın artırmayın keyfiniz bilir o sizin bileceğiniz iş

Oyla:

Ademtas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
arkadaşlar anlamıyorsunuz sanırım trendyolda satılandada istediği yerde satılandada sorun var çünkü bu cihazın Türkiye garantili bi versiyonu bulunmuyor her türlü kaçak almış durumuna düşüyorsunuz aldığınız cihazlar oynanmış cihazlar oluyor gidin kaçak temiz bi tane alın güvendiğiniz yerde IMEI artırın artırmayın keyfiniz bilir o sizin bileceğiniz iş
arttıralım kardeşim 500-800 neyse verip yaptıralım ama bitmiyor ki pürüzler, ya güncelleme almaz, ya NFC çalışmaz ya hindistan romu değişmez kilit açılması sanki Xiaomi'nin kasasının kilidi gibi bir şey olmuş 😀

Oyla:
Üst Alt