HyperOS Redmi Note 12 Pro 5G / Pro+ 5G – HyperOs Güncellemesi EEA Stable OS1.0.1.0.UMOEUXM

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Gece geldi otadan yükledim görsel olarak değişiklik var hız olarak biraz daha iyi olmuş gibi ama öyle eşşekten indim ata bindim gibi bir değişiklik yok
Hangi sürüm eu mu yoksa global mı

gokleydem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan DEMİR
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-05-10-34-01-834_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-05-10-34-01-834_com.android.settings.jpg
    161,9 KB · Görüntüleme: 31

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Hocam bende dirençli kullaniyorum note 12 pro +
Cihaz dirençli guncellesem sıkıntı çıkar mi ?
Güncellemeniz de bir sorun olmayacaktır diye düşünüyorum, hız ve kararlılık konusun iyleştirmelere gidilmiş eğer güncellemek isterseniz :) tavsiye ederim MIUI göre pil optimize edilmiş çok daha sağlıklı verimli kullanım sunuyor 😊

elemor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elemor
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Arkadaşlar Redmi Note Pro 5G HyperOS güncelleme sonrası cihazda kayıtlı veriler gidiyor mu? Güncelleme daha önceki Miui güncellemeleri gibi mi? Dirençli kullanıp sorun yaşayan oldu mu? Dün "Güncelleme" uyarısı geldi. Şu an araştırıyorum sadece.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Arkadaşlar Redmi Note Pro 5G HyperOS güncelleme sonrası cihazda kayıtlı veriler gidiyor mu? Güncelleme daha önceki Miui güncellemeleri gibi mi? Dirençli kullanıp sorun yaşayan oldu mu? Dün "Güncelleme" uyarısı geldi. Şu an araştırıyorum sadece.
Reis hiç bişi olmaz güncelle

elemor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elemor
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Sorun yaşayanlar olmuş. Biraz daha araştırıp emin olduktan sonra adım atmak daha iyi. Ayrıntılı incelemedim ama bazı sitelerde yaşanan sorunlardan bahsedilmiş. Biraz daha beklemeye alayım.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Sorun yaşayanlar olmuş. Biraz daha araştırıp emin olduktan sonra adım atmak daha iyi. Ayrıntılı incelemedim ama bazı sitelerde yaşanan sorunlardan bahsedilmiş. Biraz daha beklemeye alayım.

66k dirençli ruby hyperos fastboot ile kuruldu .plakalar uçtu.tekrar fastboot 14.6.0 a dönüldü plakalar geri geldi.bu tip bir sorun var.
O nasıl oluyor hocam ilk defa karşılaştım böyle bir şey ile plaka dediğiniz şey imei mi

evolution77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAFFET
Cihazım
redmi note7
Konular
0
O nasıl oluyor hocam ilk defa karşılaştım böyle bir şey ile plaka dediğiniz şey imei mi
hatta daha ileri giderek orjinal nvram nvdata lar ile fabrika imeilerine döndük.oradan hyperos yükledik imieler gene uçtu.kısaca herşey denendi işi 66k dirençe bağladık şimdilik bir yerde bişi var anlamadık

Üst Alt