MIUI 13 Redmi Note 11 Pro/Pro+ (Pissarro) Tayvan Kararlı Rom V13.0.2.0.SKTTWXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

KETME

Kişi Sevdiği ile Beraberdir.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Selam hocam daha önce redmi note 8 pro 6/64 kullanıyordum.redmi note 11 pro plus 5G ye geçtim hiç bir şekilde rom atamıyorum cihaz bl kilidi açık ve Türkiye garantili ne yapmam gerekiyor ki buna Endonezya rom atabileyim iki haftadır araştırma yapıyorum bu cihazla ilgili pek bilgi yok maalesef

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Selam hocam daha önce redmi note 8 pro 6/64 kullanıyordum.redmi note 11 pro plus 5G ye geçtim hiç bir şekilde rom atamıyorum cihaz bl kilidi açık ve Türkiye garantili ne yapmam gerekiyor ki buna Endonezya rom atabileyim iki haftadır araştırma yapıyorum bu cihazla ilgili pek bilgi yok maalesef
Aldığınız hatayı paylaşırsanız yardımcı olabilirim, aynı cihazı kullanıyoruz hocam

KETME

MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Merhaba çok değerli hallocan hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim.cıhaz daha bir haftalık teknosadan aldım google nin uygulamaları yüzünden rom atmak istiyorum.daha önce kulandığım redmi note 8 pro ya defalarca rom atmışliğim var redmi note 4, mı 5plus bu cıhazlar elimde oyuncak gibi idiler hiç bir sıkıntı çıkarmadılar ama bu farklımı benmi eksik bir şey yapiyorum bilemedim
ile deniyorum belirli bir yere geliyor bağlantıyı pc den kesiyor . ile denedim erase boot hatası verdi ismini bilmediğim bir hata daha verdi. sonra romu dowloandere kopya yaptım daha önce indirdiğim rom ile isimleri değiştirip kandırma yanıltma usuluyle denedim çözüm olmadı.bende bu cıhazda rom atılmıyor diye düşündüm yardım almaya karar verdim.olay bundan ibaret hocam.yardimcıolursanız sevinirim teşekkür ederim saygılar
bu arada pc ler hem windows 10 hemde 7 mevcut 64 bit.

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Merhaba çok değerli hallocan hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim.cıhaz daha bir haftalık teknosadan aldım google nin uygulamaları yüzünden rom atmak istiyorum.daha önce kulandığım redmi note 8 pro ya defalarca rom atmışliğim var redmi note 4, mı 5plus bu cıhazlar elimde oyuncak gibi idiler hiç bir sıkıntı çıkarmadılar ama bu farklımı benmi eksik bir şey yapiyorum bilemedim
ile deniyorum belirli bir yere geliyor bağlantıyı pc den kesiyor . ile denedim erase boot hatası verdi ismini bilmediğim bir hata daha verdi. sonra romu dowloandere kopya yaptım daha önce indirdiğim rom ile isimleri değiştirip kandırma yanıltma usuluyle denedim çözüm olmadı.bende bu cıhazda rom atılmıyor diye düşündüm yardım almaya karar verdim.olay bundan ibaret hocam.yardimcıolursanız sevinirim teşekkür ederim saygılar
bu arada pc ler hem windows 10 hemde 7 mevcut 64 bit.
Hocam şimdi şöyle yapalım, mi tool uygulamasının eski sürümü ile dener misin, yanlış rom indirmediğinden eminsin değil mi. Cihazımızın kod adı pissarro. Buna dikkat ederek yapar mısın. Birde önemli bir detay olarak geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açmalıyız. Romu tgz uzantılı indirip 2 defa klasöre çıkart yapıyoruz, winrar ile değilde 7zip uygulaması ile yapalım, en son oluşan klasör isminde türkçe karakterler olmamasına dikkat edelim. Pıssarro olarak değiştirmeniz yeterli. Eğer ki yine yapamaz iseniz akşam bilgisayar bağlantısı yapıp beraber deneyebiliriz.

KETME

MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Çok çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp bilgilendirici acıklama yaptığınız için dediklerinizi harfiyen uyacağıma hiç şüpheniz olmasın
sizden bir ricada buluna bilirmiyim acaba belki ben rom seçerken hata yapiyor olabilirim ben cıihazın kodunu yazayım siz bana
bu cihazla uyumlu romun linkini paylaşirsanız minettar kalırım.

cıhaz Adı:redmi note 11pro+5G MIU14
mıuı sürümü:global 14.0.3.0TKTTRXM)
model no:21091116UG
8GB/128
teşekkür eder saygılar sunarım.

Son düzenleme:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Hocam baktım ama bizim telefon için Endonezya rom yok malesef, eğer buna geçme amacın mi arama uygulaması için ise taiwan romda var diye biliyorum hocam onunda linki

KETME

MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Çok teşekkür ederim elinize emeğinize yüreğinize sağlık en kısa süre içinde kullanıp sonucu buraya yazarım nasıp olursa tekrardan teşekkür ederim elinize sağlık

Üst Alt