Haber Redmi Note 11 Pro 4G MIUI 14 Kararlı Güncellemesi Global Bölgede Yayınlandı!

Redmi Note 11 Pro 4G MIUI 14 Kararlı Güncellemesi Global Bölgede Yayınlandı!
Merhaba Mi Hayranları Xiaomi sonunda Redmi Note 11 Pro 4G’ye MIUI 14’ü yayınladı. Bu cihaz, kutudan çıkan MIUI 13 Android 11 ile geliyor ve tüm bölgelerde MIUI 13 Android 12 ile çalışıyor, bunlar arasında Global de bulunuyor. EEA bölgesi kullanıcıları zaten MIUI 14 stabil güncellemesini aldı. Şimdi ise Global güncelleme yayınlanmaya başladı. MIUI 14.0.2.0.TGDMIXM stabil sürümü beta kullanıcılarına...

Kaynak

Okumaya devam et...

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Ah xiaomi, çok garipsin. 9 proya bile vereli neredeyse 2 ay oldu 11 proya yeni mi veriyorsun😀

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Ah xiaomi, çok garipsin. 9 proya bile vereli neredeyse 2 ay oldu 11 proya yeni mi veriyorsun😀
Maalesef çok yavaşlar her güncelleme sonrası çok sorunlar çıkıyor
Şuanda zaten Global stabil beta yayınlandı geri dönüşlere göre son halini alacak ve Global stabil kararlı güncellemesini yayınlarlar

Son düzenleme:

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Maalesef çok yavaşlar her güncelleme sonrası çok sorunlar çıkıyor
Şuanda zaten Global stabil beta yayınlandı geri dönüşlere göre son halini alacak ve Global stabil kararlı güncellemesini yayınlarlar
Xiaomi note 9 ailesine özür amaçlı 14ü verdi, android 12 tabanlı olduğundan inanılmaz hızlı verdi. : )

Üst Alt