Sohbet Redmi Note 10S Telefonum Artık Yok Xiaomi 11 Lite 5G NE Aldım

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
kardeşim benim fikrim note 10 pro tabiki
Not 10 pro yurt dışı alıcaksanız kamera vs birçok sorun yaşayan var bunu bile bile alın bilginiz olsun

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam işinize karışmak gibi olmasın miui arayüzü bagımlılıgınız yoksa o fiyatlara yakın yurt içi cift sim kayıtlı " " acaba işinize yararmı hem 5bin batarya da var belki biraz cazip gelebilir
benim fikrim; samsung kullanılacaksa amiral gemisi dışında samsung kullanılmaz. Xiaomi daha iyi.

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar

Redmi Note 10S Telefon Maceram Bu Gün İtibarı İle Son Bulmuştur.Telefonumu Satmış Bulunmaktayım
Redmi Note 10S Şimdiye Kadar Beni Hiç Üzmedi Ne Donma Kasma Donanımsal Hata Görmedim Hakkını Vermek Gerek
Biliyorsunuz Yakın Zamanda Corning Gorilla Glass 3 Kırıldı 400 TL Verdim Taktılar Birazda Ondan Soğudum Ekranın Altı Ve Üstünde
Köşeleri Dışa Taşmıştı.Neyse Kısmetmiş Artık
Aslında Xiaomi 11 Lite Beğenmiştim Almayı Düşünüyordum Batarya 4.250 mAh Vazgeçmiştim Şimdi Başa Döndüm Ama
Daha 2 Model Üstü Çıktı
Kriterimin önceliği Qualcomm Snapdragon İşlemci Olması 6.43-6.55 İnç Maxsimum Ekran ve AMOLED
Bildiğiniz Gibi Malesef MTK İşlemcilere xiaomi eu rom Custom Rom Ve Türevleri Malesef Yapılmıyor.Bende custom Romu Sevdiğimden

Aklımda 3 Telefon Vardı Yorum Yaparsanız Sevinirim Pişman Olacağım İşe Yine Girmeyeyim
Redmi Note 10 6.43 İnç AMOLED Snapdragon 678 5000 mAh Corning Gorilla Glass 3
Redmi Note 11 6.43 İnç AMOLED Snapdragon 680 5000 mAh Corning Gorilla Glass 3

Xiaomi 11 Lite Snapdragon 732G Bildiğim Kadarıyla Kapak Açılmadan Plaka İşlemleri Oluyor--Değişik Önerisi Olan Olursa Bunuda Alabilirim

Bildiğim Kadarıyla Kapak Açılarak Plaka İşlemi Yapılması Gerek
Xiaomi 11 Lite 5G 6.55 İnç AMOLED Snapdragon 780G
Xiaomi 11 Lite 5G NE
6.55 İnç AMOLED Snapdragon 778G 4.250 mAh Corning Gorilla Glass 5

Kime Sorduğumda Xiaomi 11 Lite 5G NE Almak Daha Mantıklı Dedi Nasipse Hafta İçi Gidip Almayı Düşünüyorum
Tek Düşüncem Ekranın Büyük Olmaması Canlısını Görmediğimden Biraz Tedirgin Oldum.Zaten İnce Ve Hafif Olduğunu Biliyorum
Bataryada 4.250 mAh Olsun O kadar Önemli Değil İşlemci Güzel Batarya Performansı İyi Diyorlar
Alacağım Telefon Yurt Dışı Olacak Mecbur Garantili Ücreti Çok Pahalı Yarı Yarıya Düşüyor Zaten Yere Düştümü Garanti Bi İşe Yaramıyor
Sadece Plaka İşlemleri İstiyorsan Telefonun İçi Açılması Gerekmiş Biraz Araştırma Ve Youtube Videolarını İzledim.

Farklı Düşüncesi Olanlar Yorum Yazabilir Unutmadan Redmi Note 10S Kullanıcılarına Jest Yapıp Yeni Gelecek
Endonezya MIUI 13 Romunu Sonkez Kişiselleştirip Vereceğim Tabi Gönüllü 1.2 Tester Arkadaışımız Olursa
Konu Açıp İstekleri Olan Ne Kurulsun Ne Kurulmasın Yazabilirler Malum Artık
Redmi Note 10S Telefonum Yok Yinede Elimden Geldiğince Yardım Etmeye Çalışırım
İstemeyerekde Birini Kırdıysam Hakkını Helal Etsinler.Miui Türkiyedeyim Tabiki Yine
Deplasman Başka Olabilir Herkese Teşekkür Ederim.
Helal olsun üstad, hayırlısı olsun. Cihaz önerim Mi 11 Lite 5G NE.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
günaydın abi aynen fiyatı ne kadar acaba ve şimdiden hayırlı uğurlu olsun o zaman abi iyi günlerde kullan
Teşekkürler Sağol DM Mesaj Atarsan Yazarım Burdan Bir Çok Kişi Sordu Yazmam Doğru Olmaz
Letgo Ve Sahibinden Baktım En Uygun İstanbul Kadıköyden Daha Önce Redmi Note 10S Aldığım Yerden Yine Aldım
Çok Uygundu 8-128 GB Olanı Aldım Tek Bu Renk Kalmış Cuma Sormuştum Bütün Renkler Var Diye 1 Tane Yeşil Kalmış Onuda Ben Aldım
Rica ederim. Parmak izi sorunu olabilir, doğru. Öyleyse 5G NE daha mantıklı. Pil tüketimi konusunda da alınca artık kendiniz deneyimlersiniz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hakikatten ben de merak ettim. Fiyatı ne kadar. Pek bilmiyorum direnç işini. Dirençle IMEI atılınca gitmiyor mu nasıl oluyor çok sevdiğim bir tel Lisa, merak ettim.
Teşekkürler Sağol DM Mesaj Atarsan Yazarım Burdan Bir Çok Kişi Sordu Yazmam Doğru Olmaz
Letgo Ve Sahibinden Baktım En Uygun İstanbul Kadıköyden Daha Önce Redmi Note 10S Aldığım Yersen Yine Aldım
Çok Uygundu 8-128 GB Olanı Aldım Tek Bu Renk Kalmış Cuma Sormuştum Bütün Renkler Var Diye 1 Tane Yeşil Kalmış Onuda Ben Aldım
dirençle imei fiyatı 300-500 civarı vardır.
Bilgi İçin Teşekkür Ederim Biraz Zaman Geçsin Sim 1 Taktım 120 Gün Mesajı Gelmedi Bitince Sim 2 Takarım
Hocam merhaba Mİ 11 Lite 4G modelinede bakabilirmisiniz ben Redmi Note 10 Pro ile ikisinin arasında kaldım
Tabikide Xiaomi 11 Lite 5G NE Ben Aldım Pişman Değilim Harika
hocam işinize karışmak gibi olmasın miui arayüzü bagımlılıgınız yoksa o fiyatlara yakın yurt içi cift sim kayıtlı " " acaba işinize yararmı hem 5bin batarya da var belki biraz cazip gelebilir
Malesef Samsung Arayüzünü Sevmiyorum Benim İçin MIUI Olması Lazım
kardeşim benim fikrim note 10 pro tabiki
Pro Güzel Ama Benim Kriterim Dışında 6.67 İnç Çok Büyük
Not 10 pro yurt dışı alıcaksanız kamera vs birçok sorun yaşayan var bunu bile bile alın bilginiz olsun
Teşekkürler Sağol Bilgi İçin
benim fikrim; samsung kullanılacaksa amiral gemisi dışında samsung kullanılmaz. Xiaomi daha iyi.
Aynen
Helal olsun üstad, hayırlısı olsun. Cihaz önerim Mi 11 Lite 5G NE.
Sağol Kardeşim Evet Güzel Telefon

Yorum Yazan Her Arkadaşa Teşekkür Ederim Xiaomi 11 Lite 5G NE Nane Yeşili 8 GB Ram 128 GB Hafıza Aldım Bugün

Son düzenleme:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Malesef Samsung Arayüzünü Sevmiyorum Benim İçin MIUI Olması Lazım

Pro Güzel Ama Benim Kriterim Dışında 6.67 İnç Çok Büyük

Yorum Yazan Her Arkadaşa Teşekkür Ederim Xiaomi 11 Lite 5G NE Aldım Bugün
Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı günlerde kullanın.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
güle güle kullan hocam. ben dirençli 11 Lite 5G NE'yi sattım, bir ay önce 11 Lite 5G (780 işlemcili) aldım. bu sefer imei kaydı yaptırmadan 4+4 ay şeklinde kullanacağım.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Usta kamera performansı nasıl 10s e kıyasla fark varmı

Onur198789

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco X4 PRO
Meslek
Özel güvenlik
Konular
1
Evet Arkadaşlar Bu Günden İtibaren Xiaomi 11 Lite 5G NE Nane Yeşili 8 GB Ram 128 GB Hafıza
Telefonu Kadıköyden Aldım 1 Saat Oldu Geleli Eve Şimdi Bootloader Kilidine Bakacağım.
Bootloader Açma 168 Saat Verdi Telefon Harika Çok Hafif Büyük Kasa Olacak Diye Tedirgindim
Beklediğim Olmadı Ekran Kenarları Nerdeyse Yok MIUI 12.5 Yüklü Nane Yeşili Rengini Aldım Hiç Tahmim Etmiyordum
Mavi Veya Siyah Kalmamış Abi Yeşili Getireyim Bir Bak Beğeneceğini Umarım Güzel Renk Dedi
Gerçektende Getirdi Direk Alıyorum Harika Dedim Ve Aldım.Bootloader Kilidini Hemen Açarsam
MIUI 13 Fastboot Romu Sonrada Tabiki xiaomi eu rom Custom Rom Yükleyeceğim
Sim 1 Takmadım İşlemler Bitince Takıp 120 Gün Başlar
Tekrardan Yorum Ve Destek Olan Her Arkadaşa Teşekkür Ederim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan abi fiyatı ne kadar öğrenme şansımız var mı acaba teşekkürler

Üst Alt