Mod Redmi Note 10S İçin Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Xiaomi Redmi 8A telefonum için custom rom yüklemeyi düşünmüştüm, o yüzden sordum. Custom Rom ve Twrp imkanı var. Telefonu yukarıda anlatıldığı gibi Magisk ile rootlayıp Fastboot yolu ile custom rom yükleyebilirmiyim ? Eğer cevap Evet ise, fastboot yolu ile yüklemek için ne yapılması gerekmektedir ?
Merhaba Bu işleri Pek Bilmiyorsunuz galiba.Custom Rom Ve Twrp Recovery evet bu Telefonada var Konusuda var Redmi 8A
Burdaki İşlemlerle bi işiniz yok zaten Recovery yüklerseniz Magisk-v23.0.zip indirip Recoveryden Flashlarsanız
Telefonunuz Rootlanmış Olur.bu İşlemlerde girmenize gerek kalmaz.

Redmi 8A Recovery: Rehber - Redmi 8A- Magisk ile Root
Bu işlemi yaparsanız istediğiniz Redmi 8A Custom Romunu Yükleyebilirsiniz.
Ben Şimdiye Kadar Fastbootla Hiçbir Custom Rom Kurmadım.Öyle Bir Romda Görmedim Şimdiye kadar kullandığım bütün Telefonlarda
Kolay Gelsin

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Merhaba Bu işleri Pek Bilmiyorsunuz galiba.Custom Rom Ve Twrp Recovery evet bu Telefonada var Konusuda var Redmi 8A
Burdaki İşlemlerle bi işiniz yok zaten Recovery yüklerseniz Magisk-v23.0.zip indirip Recoveryden Flashlarsanız
Telefonunuz Rootlanmış Olur.bu İşlemlerde girmenize gerek kalmaz.

Redmi 8A Recovery: Rehber - Redmi 8A- Magisk ile Root
Bu işlemi yaparsanız istediğiniz Redmi 8A Custom Romunu Yükleyebilirsiniz.
Ben Şimdiye Kadar Fastbootla Hiçbir Custom Rom Kurmadım.Öyle Bir Romda Görmedim Şimdiye kadar kullandığım bütün Telefonlarda
Kolay Gelsin
Merhaba, Bu işleri sandığınızdan çok daha iyi biliyorum. Yıllardır Custom Rom's ve Stock Rom's yükleyen biriyim. Verdiğiniz linki' de önceden kullanmış biriyim. Bir arkadaşımız twrp olmaksızın magisk ile telefonu rootlayıp fastboot ile custom Rom kurulabileceğini iddia etti, o yüzden bende nasıl kurulacağını açıklamasını istedim. TWRP nasıl kurulur, telefon Magisk ile veya Super Su ile nasıl rootlanır, kurulum ve diğer gereksinimler için TWRP Arayüzü nasıl kullanılır, çok iyi bilirim. Redmi 8A ' da Twrp kurulumunu yapıyorum ama Magisk kurulduğu halde gözükmüyor. Sanırım boot.img_patched yaparak bu sorunu da çözeceğim. İlginiz ve bilgilendirmeniz için tşk. ederim. Kolay gelsin.

Drox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Telefonum yurt dışı IMEI atılmış cihazda sorun olur mu IMEI uçma gibi? çok güzel anlatmışsın eline sağlık

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Eğer telefonunuz boatloader kiliti açılmış, twrp yüklü ve root lu ise, twrp arayüzünde (Revovery Mod) cache, veri, sistem ve önbellek' i formatlayarak telefonunuzun modeline uygun zip uzantılı stable bir Rom kurabilirsiniz. Hata yapmadan uygularsanız normal olarak imei kaybolmaz ancak Rom' dan Rom' a bu durum değişebilir, bu yüzden kalıcı imei garantisi veremem.

Drox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Eğer telefonunuz boatloader kiliti açılmış, twrp yüklü ve root lu ise, twrp arayüzünde (Revovery Mod) cache, veri, sistem ve önbellek' i formatlayarak telefonunuzun modeline uygun zip uzantılı stable bir Rom kurabilirsiniz. Hata yapmadan uygularsanız normal olarak imei kaybolmaz ancak Rom' dan Rom' a bu durum değişebilir, bu yüzden kalıcı imei garantisi veremem.
Yok sadece bu yazıdaki gibi root atsam IMEI gider mi rom değil (siteyi yeni kullanmaya başladım bana yazdıysan diye soru sordum kb)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba Burası Redmi Note 10S konusu Başka Model Telefon Konularını burda yazarak konuyu Karıştırmamak Adına Redmi Note 10S Şuan Ne Custom Rom
Nede TWRP Recovery Var.Bu İşlemi Yeni Yapan Arkadaşların Kafası Karışacaktır.Zaten Konudada Yazıyor

Redmi Note 10S İçin Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Burdaki İşlemler Sadece Boot Dosyasını Patch Yapıyor.Evet IMEI Silinmez Rahatlıkla Kura Bilirsiniz.

Drox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Merhaba Burası Redmi Note 10S konusu Başka Model Telefon Konularını burda yazarak konuyu Karıştırmamak Adına Redmi Note 10S Şuan Ne Custom Rom
Nede TWRP Recovery Var.Bu İşlemi Yeni Yapan Arkadaşların Kafası Karışacaktır.Zaten Konudada Yazıyor

Redmi Note 10S İçin Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Burdaki İşlemler Sadece Boot Dosyasını Patch Yapıyor.Evet IMEI Silinmez Rahatlıkla Kura Bilirsiniz.
Redmi Note 10S cihazımı laptopa taktığım zaman laptop cihazı görüyor dosya falan da alabiliyorum telden ama CMD de root atmak için komutları yazdigimda cihaz bekleniyor diyor nasıl bu sorunu çözebilirim yani CMD cihazı görmüyor

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Redmi Note 10S cihazımı laptopa taktığım zaman laptop cihazı görüyor dosya falan da alabiliyorum telden ama CMD de root atmak için komutları yazdigimda cihaz bekleniyor diyor nasıl bu sorunu çözebilirim yani CMD cihazı görmüyor
Merhaba Bu İşlemleri Yaptınızmı
Önce Bu İşlemleri Yababilmek İçin Telefonunuzun BL Kilidinin Açık Olması Lazım!!
Geliştirici Ayarlarını USB Hata Ayıklamayı da Açmanız gerek

Aygıt Yönetisinde Telefon ne olarak gözüküyor

Drox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Merhaba Bu İşlemleri Yaptınızmı
Önce Bu İşlemleri Yababilmek İçin Telefonunuzun BL Kilidinin Açık Olması Lazım!!
Geliştirici Ayarlarını USB Hata Ayıklamayı da Açmanız gerek

Aygıt Yönetisinde Telefon ne olarak gözüküyor
Hallettim hocam komut uygulamasini sil yükle yapınca düzeldi kaç saattir ugrastigim şey 😀 root da attım sağolun hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-30-08-55-52-300_com.joeykrim.rootcheck.jpg
    Screenshot_2021-08-30-08-55-52-300_com.joeykrim.rootcheck.jpg
    390,4 KB · Görüntüleme: 27
Üst Alt