Yardım redmi note 10s hakkında imei bilgisi almak istiyorum

dreamer1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
2
tek imei atılmış tek sim kart slotu dolu yani
Bi güncelleme yapayım dedim: Telefonu ilk aldığımda iki simde imei kayıtlı geldi ardından telefona güncelleme geldi imeiler orjinale döndü ardından bir iki yazılımcı ile görüştüm iki sim kayıt yapıldığında güncellemede imeilerin uçtuğunu tek simde sıkıntı olmadığını söyledi aldığım yerle görüştüm tek imei şeklinde tekrar imei atıldı ardından forumdan endonezya romunu indirdim mi flash ile temiz kurulum yaptım bu seferde ilk kurulumda google hesap ekleyemedim bağlantı hatası verdi çevrimdışı olarak kurulumu yaptım baktığımda imeilerin uçtuğunu gördüm tekrar İmei attırdım fakat google hesap ekleme sorunum devam etti yazılımcının söylediği 12.5.5 global romu kurdum google hesap ekleme sorunum bitti imeilide uçmadı ardından telefon güncellendi imeiler uçmadı bende bi cesaret fabrika ayarlarına sıfırladım ve yine imei uçtu ve google hesap ekleme sorunum yine hortladı ardından tekrar 12.5.5 romu kurdum tekrar tek imei attırdım güncelleme yaptım imei uçmadı bi iki yazılımcı ile görüştüm onlarda güncellemede sorun olmadığını sıfırlamada sorun olduğunu söyledi biraz uzun oldu ama ben bu sorunlarla karşılaştım

ntka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
4
Maalesef güncellemeden sonra benim imei uçmuş ama sadece 1 tanesi gitmiş.

dreamer1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
2
Maalesef güncellemeden sonra benim imei uçmuş ama sadece 1 tanesi gitmiş.
Benim iki imeide uçmamıştı ama orjinal imei ye dönmüştü. Bu arada imei atıldıysa fabrika ayarlarından sıfırlayınca imei uçuyor. Mi flash ile temiz kurulum şeklinde imei atılıncı imei uçmuyor. Bir tek son sürüm rom atılınca google hesap bağlanma hatası aldım devamlı ancak 12.5.5 global rom atınca düzeldi. Endonezya romunun ilk sürümünden atmayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum yinede.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Benim iki imeide uçmamıştı ama orjinal imei ye dönmüştü. Bu arada imei atıldıysa fabrika ayarlarından sıfırlayınca imei uçuyor. Mi flash ile temiz kurulum şeklinde imei atılıncı imei uçmuyor. Bir tek son sürüm rom atılınca google hesap bağlanma hatası aldım devamlı ancak 12.5.5 global rom atınca düzeldi. Endonezya romunun ilk sürümünden atmayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum yinede.
Aynı cihaz bende var telefon içinden format attım hard reset attım Endonezya romu kurdum son sürüm hiçbirinde IMEI gitmedi uçmadi silinmedi bu tamamen telefonun hangi program ile IMEI attığına bağlı bilginiz olsun

dreamer1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
2
Aynı cihaz bende var telefon içinden format attım hard reset attım Endonezya romu kurdum son sürüm hiçbirinde IMEI gitmedi uçmadi silinmedi bu tamamen telefonun hangi program ile IMEI attığına bağlı bilginiz olsun
Kardeş nereye attırdın imei bilgi verebilirmisin

Üst Alt