MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Ü

Üye silindi 265308

Guest
bu telefonu kızım kullanıyor ve aynı şehirde değiliz. garantisi dolunca zaten miui rom kasmalara başlamıştı bu nedenle resmi bulabildiğim lineage os romu (A13) kurdum. ancak bir süre sonra başlangıçta çalışan bazı uygulamalar sonra çalışmamaya başlamış. bende hafif bir miui orijinal romu kurayımda böyle sorunlar yaşamasın diyorum. ama bilgilerim kısıtlı başka bir öneriniz varsa dinlemek isterim.
MEMEUI rom veya renoOS çok iyidir
eğer kurabilirseniz reno os kurun fakat
bir lineageOS olamaz tabiiki

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
MEMEUI rom veya renoOS çok iyidir
eğer kurabilirseniz reno os kurun fakat
bir lineageOS olamaz tabiiki
üstadım telefonun içinden güncelleme ile romu güncelleyebiliyorsun ama gapp paketi eski kalıyor uygulamaların çalışmaması sorunu bu nedenle olabilir mi bilmiyorum. yoksa lineage os konusunda bende aynı fikirdeyim kendi telefonumda bile o rom var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefon türkiye garantili oynanmamış bir telefon olduğu için resmi romlar dışında başka bir rom kurmayı düşünmüyorym. son çare hyper os kuracağım. miui den sonra hayli iddialı söylemleri var. ancak kimileri de geliştiriciler bu rom ile cihazda oynanmaması için bazı önlemler aldığını söylüyorlar. bl kilidi açma yazılım atma imei değiştirme vb gibi konularda önlemler alınacağı söyleniyor. bu konuda bir fikri olan var mıdır?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
üstadım telefonun içinden güncelleme ile romu güncelleyebiliyorsun ama gapp paketi eski kalıyor uygulamaların çalışmaması sorunu bu nedenle olabilir mi bilmiyorum. yoksa lineage os konusunda bende aynı fikirdeyim kendi telefonumda bile o rom var.

telefon türkiye garantili oynanmamış bir telefon olduğu için resmi romlar dışında başka bir rom kurmayı düşünmüyorym. son çare hyper os kuracağım. miui den sonra hayli iddialı söylemleri var. ancak kimileri de geliştiriciler bu rom ile cihazda oynanmaması için bazı önlemler aldığını söylüyorlar. bl kilidi açma yazılım atma imei değiştirme vb gibi konularda önlemler alınacağı söyleniyor. bu konuda bir fikri olan var mıdır?
Öncelikle size RenoOS Ve MEMEUI rom önermenin sebebi kendimde kullanmamdir.Ve öneririm.Ayrica hyper os suanda yok ve port rom olsada is gormez EvolationX deneyebilirsiniz.Veya root atip her guncellemeden sonra flashyfy ile gapls kurabilirsiniz

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Öncelikle size RenoOS Ve MEMEUI rom önermenin sebebi kendimde kullanmamdir.Ve öneririm.Ayrica hyper os suanda yok ve port rom olsada is gormez EvolationX deneyebilirsiniz.Veya root atip her guncellemeden sonra flashyfy ile gapls kurabilirsiniz

Selam memeuı nin resmi bir adresi var mı hocam uzak kaldım ben romlardan da.. Telegram adresi ise buradan paylaşmayıp bana özelden ulaştırabilirseniz de sevinirim.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hocam memeuı yok fakat farklı rom arıyorum size

hocam e

hocam eu rom niyo kurmadınız?

Eu rom kurulu şuan ama inanırmısın eski eu rom performansı göremiyorum ve hiç beğenemedim.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Eu rom kurulu şuan ama inanırmısın eski eu rom performansı göremiyorum ve hiç beğenemedim.
Doğrudur hocam eu eski eu degil.Simdi artik cihaz fazlalığından mıdır nedir bir gariplik var.Ek özellikler olmasa stock miui daha iyi

Mi 11 icin oneos ve miuimix rim buldum hocam isterseniz atayim 13 icinde araştırıyorum

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Doğrudur hocam eu eski eu degil.Simdi artik cihaz fazlalığından mıdır nedir bir gariplik var.Ek özellikler olmasa stock miui daha iyi

Mi 11 icin oneos ve miuimix rim buldum hocam isterseniz atayim 13 icinde araştırıyorum

Tamam hocam atarsanız bana sevinirim.

Üst Alt