MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Çift tıklamayla cmd ekranı açılacak 4.5 bölüm otomatik kendi yüklenecek 1/1.....1/7 vs

Bu kısım için bir yorum yapayım.
Tam bu CMD ekranında işlemler atlarken sanki pc den telefonun bağlı olduğu usb kablosunu çıkarmışım gibi sesli uyarı veriyor ve aygıt yöneticisini açık tuttuğumda işlemlere başlamadan önce kurduğum driver, driver kurulu değilmiş gibi aygıt yöneticisinden android cihazı satırı siliniyor. CMD penceresine baktığımda da o an aygıt bağlantısı bekleniyor gibi bir uyarı veriyor. O nedenle hiç CMD penceresini kapatmadan ne zaman aygıt yöneticinden android cihazı silinirse driver'ı kuruyorum. Bu şekilde CMD penceresi işlemlere devam ediyor ve bitiriyor kurulumu. Bu tip bir şey yaşayan olursa çözüm bu şekilde, bilginize arkadaşlar.
Doğrudur Bu İşlem Kullanılan PC'ye Windows Sürümüne Göre Değişebilir Çıkabilir Bende Böyle Sorun Yok.O yüzden Aygıt yöneticisi Bir Kenarda Açık Durması
Fastbootda Rom Kurulurken Durma Yapıp İlerleme Olmazsa Driverle İlgili Sorun Olduğundan Beklemede Kalır
Yeniden Elle Driverin Kurulması Gerekir Burada USB Kablo Çıkarılırsa Telefon Açılmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Doğrudur Bu İşlem Kullanılan PC'ye Windows Sürümüne Göre Değişebilir Çıkabilir Bende Böyle Sorun Yok.O yüzden Aygıt yöneticisi Bir Kenarda Açık Durması
Fastbootda Rom Kurulurken Durma Yapıp İlerleme Olmazsa Driverle İlgili Sorun Olduğundan Beklemede Kalır
Yeniden Elle Driverin Kurulması Gerekir Burada USB Kablo Çıkarılırsa Telefon Açılmaz
Kuran Arkdaşlarda Bu Sorun Çıkabileceğinden Konu Güncellenip Bu Durum Konuya Eklenmiştir

Bu İşlem Kullanılan PC'ye Windows Sürümüne Göre Değişebilir Çıkabilir
Fastbootda Kurulumu Duraklarsa USB Kablosunu Çıkarmayınız.Aygıt yöneticisi Bir Kenarda Açık Kalsın

Son düzenleme:

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
End ve 12 tam benlik teşekkürler

BerealTy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
18
Rom hızlı sade teşekkürler ama stock iconlari nasıl kullanabilirim

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
sayın üstadım kızımın note 10 s telefonu var normal yollardan yasal türkiyeden alınımış telefon. ben bootloader kilidini açtım ve lineage os resmi rom yükledim android 13. ancak önceden çalışan bazı bankacılık uygulamaları çalışmaz oldu. bu konudaki romu kurmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
sayın üstadım kızımın note 10 s telefonu var normal yollardan yasal türkiyeden alınımış telefon. ben bootloader kilidini açtım ve lineage os resmi rom yükledim android 13. ancak önceden çalışan bazı bankacılık uygulamaları çalışmaz oldu. bu konudaki romu kurmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim.
Dosyayı indirin fastboota alın dosya içindeki cmdyi çalıştırın bu kadar.FAKAAAT benim cihazım bu rom yüklenirken brick oldu

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
geliştirici romun doğru kurulumu için bazı uyarılar yazmış (Önemli!! Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Gerekir Twrp Olmaması Gerekir Bütün Verileriniz Silinecektir. Orjinal Recovery Olması Gerek) benimkinde mesajımda yazdığım gibi orijinal rom yok lineage os var ve romun kendi recovery si kurulu. bu nedenle kurulum anlatılandan farklı diye düşündüm. ayrıca ben nyapınca telefonum brick olmuştu demeniz yüreğim su serpti :))

Ü

Üye silindi 265308

Guest
geliştirici romun doğru kurulumu için bazı uyarılar yazmış (Önemli!! Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Gerekir Twrp Olmaması Gerekir Bütün Verileriniz Silinecektir. Orjinal Recovery Olması Gerek) benimkinde mesajımda yazdığım gibi orijinal rom yok lineage os var ve romun kendi recovery si kurulu. bu nedenle kurulum anlatılandan farklı diye düşündüm. ayrıca ben nyapınca telefonum brick olmuştu demeniz yüreğim su serpti :))
Birkaç kişi içinde aynı şeyler yaşandı.Fakat düzgün kurulan romlar var.Zaten lineageOS varken niye mıuıa geçiyorusnuzki?

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
bu telefonu kızım kullanıyor ve aynı şehirde değiliz. garantisi dolunca zaten miui rom kasmalara başlamıştı bu nedenle resmi bulabildiğim lineage os romu (A13) kurdum. ancak bir süre sonra başlangıçta çalışan bazı uygulamalar sonra çalışmamaya başlamış. bende hafif bir miui orijinal romu kurayımda böyle sorunlar yaşamasın diyorum. ama bilgilerim kısıtlı başka bir öneriniz varsa dinlemek isterim.

Üst Alt