MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya Kararlı Rom V12.5.5.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Yarın bu cihazdan alacağım ve içinde global rom yüklüymüş. Fakat ben mi arama ve mesaj uygulaması için endonezya romuna geçmek istiyorum. Cihaz sanırım imeli ve daha önce mi 9T cihazıma twrp ile rom değişikliği yapmıştım. Bu cihazda yine twrp ile mi kuruluyor tam anlayamadım. Bir çok kişi edonezya romunu övmüş o yüzden sanırım en sorunsuzu bu rom. Fakat dediğim gibi hangisini indirip kuracağım onu anlamadım.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Yarın bu cihazdan alacağım ve içinde global rom yüklüymüş. Fakat ben mi arama ve mesaj uygulaması için endonezya romuna geçmek istiyorum. Cihaz sanırım imeli ve daha önce mi 9T cihazıma twrp ile rom değişikliği yapmıştım. Bu cihazda yine twrp ile mi kuruluyor tam anlayamadım. Bir çok kişi edonezya romunu övmüş o yüzden sanırım en sorunsuzu bu rom. Fakat dediğim gibi hangisini indirip kuracağım onu anlamadım.
Merhaba Bu Telefon İçin Henüz Twrp Custom Rom Vs Yok Sadece Miflash Tool Resmi Romları Yükleye Bilirsiniz.Bu İşlem İçin Bootloader Kilidinin
Açık Olması Gerek.Bende Şu An İlk Aldığımdan Bu Yana Endonezya Romun Yükledim Hiç Bir Sorunla Karşılaşmadım.Genellikle Herkesin Bu Romu
Seçmesinin Nedeni Kişiler.Arama Telefon ve Kayıt Mesajlar Takvimin Mıuı Kendi Uygulaması Olması

Son düzenleme:

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Merhaba Bu Telefon İçin Henüz Twrp Custom Rom Vs Yok Sadece Miflash Tool Resmi Romları Yükleye Bilirsiniz.Bu İşlem İçin Bootloader Kilidinin
Açık Olması Gerek.Bende Şu An İlk Aldığımdan Bu Yana Endonezya Romun Yükledim Hiç Bir Sorunla Karşılaşmadım.Genellikle Herkesin Bu Romu
Seçmesinin Nedeni Kişiler.Arama Telefon ve Kayıt Mesajlar Takvimin Mıuı Kendi Uygulaması Olması
Merhaba, öncelikle cevap için teşekkür ederim. Sadece bootloader kilidi açık olsa yeterlidir değil mi? Zaten nasıl yükleneceği konuda yazıyor aynı şekilde yüklerim o zaman. Teşekkürler

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba, öncelikle cevap için teşekkür ederim. Sadece bootloader kilidi açık olsa yeterlidir değil mi? Zaten nasıl yükleneceği konuda yazıyor aynı şekilde yüklerim o zaman. Teşekkürler
Önemli Değil Evet Bootloader Açıksa Yükleme Yapabilirsiniz.Bütün Bilgiler Silinecek Varsa Yedeklerini Alın.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba, cihazı şimdi aldım eve geçiyorum ama bootloader açık değilse hangi yöntemle yükleyebilirim bu sürümü
Merhaba Bende İşten Eve Gidiyorum Şimdi Bootloader iş bitmiyor yurt dışımı garantilimi vs Bunlarada Bakıp Yazarsınız

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Merhaba Bende İşten Eve Gidiyorum Şimdi Bootloader iş bitmiyor yurt dışımı garantilimi vs Bunlarada Bakıp Yazarsınız
Telefonu açarken kilit işareti çıkıyor ve açık şekilde oluyor yani kapalı değil açık. Sanırım o zaman bootloader açık olmuş oluyor

Üst Alt