Rom Redmi Note 10S Corvus v16.8 Avalon GSI Rom Otomatik Yükleme Aracı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam boot.img yükledim. Telefon yeniden başladı corvus romunda hala ve logoda takılı kalıyor.
bl kilidi açık değilmi telefonun
telefonu fastboota alın aygıt yöneticisini açın açık kalsın
tekrar GSI Rom Corvus_v16.8 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.kabloyu takın hiç ellemeyin işlemleri yapıyormu
yükleyip yarıdamı kalıyor kalıyorsa aygıt yöneticisine tekrar bakın android device yazıyorsa tekrar driver kurma işlemini yapın
devam edip araç kapanması yeniden başlaması lazım hata varsa fastbootda kalacaktır

doguutetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Meslek
Belirsiz
Konular
1
bl kilidi açık değilmi telefonun
telefonu fastboota alın aygıt yöneticisini açın açık kalsın
tekrar GSI Rom Corvus_v16.8 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.kabloyu takın hiç ellemeyin işlemleri yapıyormu
yükleyip yarıdamı kalıyor kalıyorsa aygıt yöneticisine tekrar bakın android device yazıyorsa tekrar driver kurma işlemini yapın
devam edip araç kapanması yeniden başlaması lazım hata varsa fastbootda kalacaktır
Ne belalı bir şeymiş arkadaş orijinal roma geri döndüm hocam sağolun. En iyisi orijinali ile kullanmak gibi gözüküyor şu anlık.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Ne belalı bir şeymiş arkadaş orijinal roma geri döndüm hocam sağolun. En iyisi orijinali ile kullanmak gibi gözüküyor şu anlık.
Birde yapanı düşünün kaç kere kurdum bu işler sabır istiyor
curvus açılışına kadar gelmiş niye açılmasın illaki bir yerde hata var
şimdi denedim sizin için yükleme yaptı araç kapandı açılışı yapıyorum
kullanılan pc yapan kişiye görede değişe biliyor ama bu aracı hazırladımki kimse fastboot
komutları ile uğraşmasın 5.6 komut girmeniz beklemeniz lazım vs neyse en azından orjinale döndünüz
iyi geceler

lelouch352

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
0
hocam merhabalar. failed (remote 'not enough space to resize partition') hatası alıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

lelouch352

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
0
D:\minimal_adb_fastboot_1.4.3_portable\Redmi Note 10S GSI Rom Corvus_v16.8Otomatik Yükleme Aracı>fastboot flash system Corvus_v16.8.img
Resizing 'system_a' FAILED (remote: 'Not enough space to resize partition')
fastboot: error: Command failed

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
D:\minimal_adb_fastboot_1.4.3_portable\Redmi Note 10S GSI Rom Corvus_v16.8Otomatik Yükleme Aracı>fastboot flash system Corvus_v16.8.img
Resizing 'system_a' FAILED (remote: 'Not enough space to resize partition')
Merhaba

Bildiğim kadarıyla sistem bölümü hatası vermiş
FAILED (remote: 'Not enough space to resize partition')

fastboot flash system Corvus_v16.8.img CMD ile kolay yüklenseydi
Ayrıca minimal adb ile ne işiniz var zaten uğraşmayasınız diye otomatik kurulum aracını yaptım.herkes kafasına göre yükleyince
Zaten sorunlar başlıyor bat dosyası arkada sistem vs bölümlerini siliyor yazıyor öyle olması Amacı varki veriyoruz
Bu 10 tane komut dosyasını her seferinde yazmayasınız diye yapılmıştır
D Bölümünde neye çalıştırıyorsunuz

Konuyu Okuyunuz Aşağıdaki İşlemleri Tekrar yapınız

!!!!! Dosyayı Masa Üstüne Çıkarınız GSI ROM Dosyanın İçindedir Dosyanın İçindeki GSI Rom Corvus_v16.8 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.
Telefonu Fastboot Moduna Alınız USB Kablosunu PC'Ye Bağlayınca CMD Ekranında İşlemler Başlayacak 3.4 Dakika Sabırla Bekleyin

Son düzenleme:

lexoria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
6
merhaba driveri indirdim romu attım corvus açılış ekranında kalıyor hocam kendi twrpsi bootloader açık. ne yapmam lazım fastboot twrp açabiliyorum fakat ben corvus indirmek istiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba driveri indirdim romu attım corvus açılış ekranında kalıyor hocam kendi twrpsi bootloader açık. ne yapmam lazım fastboot twrp açabiliyorum fakat ben corvus indirmek istiyorum.
hatta 14 oluyor sonra fastboota girip cmd kapanıyor fastbootda kapanıyor logo yerinde kalıyor hocam excalabur

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

hatta 14 oluyor sonra fastboota girip cmd kapanıyor fastbootda kapanıyor logo yerinde kalıyor hocam excalabur
Merhaba
Kurulumla İlgili Herşey Yazıyor Rom % Kuruluyor.
Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Custom Recovery Olmaması Gerek

Kendinde TWRP Olmaz Stock Recovery Olur.Bu Kuruluysa Başka Kurulumla İlgili Sorun Olmaz

Biryerde Hata Var.Hangi Romdandan Geçiyorsunuz Romun Masa Üstü Resmini Ve Aygıt Yöneticisinde Telefonu Fastboota Aldığınızdaki Resimleri
Atın Bakalım.Hata Nerde olabilir bakıp çözüm Buluruz

Son düzenleme:

lexoria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
6
tekrardan merhaba hocam sizin auto twrp kurmayla yüklü twrp vardı endonezya 12.5.7 kuruluydu şuan fluid os 2.0 geçtim endonezya romunu tekrar kurucam kurduktan sonra twrp vs yükleyeyimmi ?

tekrardan merhaba hocam sizin auto twrp kurmayla yüklü twrp vardı endonezya 12.5.7 kuruluydu şuan fluid os 2.0 geçtim endonezya romunu tekrar kurucam kurduktan sonra twrp vs yükleyeyimmi ?
hocam bide twrp yüklememekmi lazımdı stock recoverymi olmalıydı şuan 13.2 iniyor tr

Son düzenleme:
Üst Alt