Rom Redmi Note 10S Corvus v16.8 Avalon GSI Rom Otomatik Yükleme Aracı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Uzun Süre Test Etmedim Ona Göre Kurunuz Öyle Kullanıma Engel Bir Sorun Görmedim
Ayrıca Çok Karışık Olan Fastboot Komutları İle Uğraşmadan Tek Komutla Otomatik GSI Romunuz Kurulacaktır

Fixler Hatalar
Hatalar genellikle PHH ayarlarında işlenir, ancak çözümü olan aşağıdaki hatalara sahip değilseniz, fazla olanlara dokunmayın.
Kablolu kulaklıklar işinize yaramazsa - Phh ayarları > Çeşitli: Kulaklıkları algılamak için alternatif bir yol kullanın ve Ses efektlerini devre dışı bırakın
Parlaklık göstergeniz doğru görüntülenmiyorsa, Leneier parlaklığını açın
Genel olarak 4G bağlantısı ve iletişim ile ilgili bazı sorunlarınız varsa, mobil ağ ayarlarınıza gidin, ISP'nizden yeni bir apn - apn oluşturun ve lte'nin işaretini kaldırın.
Harici arka ışığı düzeltmek için "Alternatif arka ışık ölçeğini zorla" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.
Bağlı bir Bluetooth kulaklığınız veya kulaklığınız yoksa- A2DP boşaltmasını zorla devre dışı bırakın + Kulaklıkları algılamak için alternatif bir yol kullanın. Ardından, önceden bağlı tüm bluetooth cihazlarınızı kaldırın.

Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Custom Recovery Olmaması Gerek
İlk Önce Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız Redmi Note 10S Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapınız.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Kurulum

Dosyayı Masa Üstüne Çıkarınız GSI ROM Dosyanın İçindedir Dosyanın İçindeki GSI Rom Corvus_v16.8 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.
Telefonu Fastboot Moduna Alınız USB Kablosunu PC'Ye Bağlayınca CMD Ekranında İşlemler Başlayacak 3.4 Dakika Sabırla Bekleyin
Telefon 1.2 Kere Kapanacak Fastboot ve Fastbootd Moduna Otomatik Geçecek İşlemleri Yapacak
Bu İşlemler Bitince Araç Kapanacak Telefon Yeniden Başlayacak GSI Rom Corvus_v16.8 Romunuz Kurulmuş Olcaktır.

Güle Güle Kullanın.:)

Duyuru!!
Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

Son düzenleme:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Hocam corvusta navigasyon tuşlarını nasıl kullanabilirim ? Tam ekran modunda direk kurulunca. Oyunda sürekli 4 taraftan elim çarpıyor açılıyor paneller ;(

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam corvusta navigasyon tuşlarını nasıl kullanabilirim ? Tam ekran modunda direk kurulunca. Oyunda sürekli 4 taraftan elim çarpıyor açılıyor paneller ;(
Merhaba Şu An Bende Yüklü Değil Habire Rom Yüklüyorum Hatta Çoğu Kişi Ulaşamıyor Bana Mesaj Atınca Biliyorum
Konuya Gelirsek Ekran Ayarları Var Oraya Baka Bilirsin Birde Sistem/Diller.Hareketler/Saat/Yedek Ayarı Var Burayada Bakarsın

doguutetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Meslek
Belirsiz
Konular
1
Günlük kullanım için uygun mu?

doguutetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Meslek
Belirsiz
Konular
1
Evet Uygun Şebeke WİFİ Arama Yapıyor-Otomatik parlaklık.Bluetooth Bağlantı Fixleri Var
5 dakikadır waiting for any device yazısında kaldı. Ekranda fastbootd yazıyor sadece normal mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5 dakikadır waiting for any device yazısında kaldı. Ekranda fastbootd yazıyor sadece normal mi?
Cihaz açıldı şu an fakat sadece sıfırlanmış rom aynı endonezya romundaydım hala aynı romda değişiklik yok anlamadım.

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz açıldı şu an fakat sadece sıfırlanmış rom aynı endonezya romundaydım hala aynı romda değişiklik yok anlamadım.
fastbootda kalıyorsa Yüklenmemiştir.rom yüklenince araç otomatik kapanır reboot yapıp yeni romla açılır sanırım yarım kalmış
işlemin tam bitmesi için aygıt yöneticisi açık kalsın orada Androd device yazıyorsa tekrar android_winusb inf dosyasını yeniden yükleyin devam edecektir

doguutetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Meslek
Belirsiz
Konular
1
fastbootda kalıyorsa Yüklenmemiştir.rom yüklenince araç otomatik kapanır reboot yapıp yeni romla açılır sanırım yarım kalmış
işlemin tam bitmesi için aygıt yöneticisi açık kalsın orada Androd device yazıyorsa tekrar android_winusb inf dosyasını yeniden yükleyin devam edecektir
Sağolun hocam uğraştırdım kusura bakmayın. Romu kullandıktan sonra düşüncelerimi belirteceğim.

Üst Alt