Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
o kısım tamam driver yüklü adb interface gözüküyor ama uyarı değişmiyor. pc ile alakalı olabilir mi. misal güvenli modda mı denesem?
Senin Pc le Alakalı Hep Bunlar Kurmak Kilit Açmak 25 Saniyelik Bir Olay Saatler Sürmez
USB Portlarını Değiştir.Güvenli Mod Vs Alıp Dene Bakalım

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Senin Pc le Alakalı Hep Bunlar Kurmak Kilit Açmak 25 Saniyelik Bir Olay Saatler Sürmez
USB Portlarını Değiştir.Güvenli Mod Vs Alıp Dene Bakalım
windows 10 kurulu güvenli modda da aynı sonuç. dediğim gibi cihazda ki ön ayarlar farklı bir şey var mı? dediğim gibi usb hata açtım oem kilit açma başvurusu yaptım. aklıma başka bir şey gelmiyor. sizide yoruyorum kusura bakmayın. başka bir şey kaldı mı?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
windows 10 kurulu güvenli modda da aynı sonuç. dediğim gibi cihazda ki ön ayarlar farklı bir şey var mı? dediğim gibi usb hata açtım oem kilit açma başvurusu yaptım. aklıma başka bir şey gelmiyor. sizide yoruyorum kusura bakmayın. başka bir şey kaldı mı?
Yorulmak Önemli değil Senin İçinde Tabi Uğraşacağım Ama Çözüm Olmuyor Oem Kilit Açma bunlar Bu Proğramda Zaten Gerekmiyor.Yaptığın İyi Olmuş Ama Tek Driver Kurulu Olacak Sonra Bu İşlemi Yapacaksın Hepsi Bu.Molaya Çıkıyorum Düşünelim Dönüşte Bakarız

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yorulmak Önemli değil Senin İçinde Tabi Uğraşacağım Ama Çözüm Olmuyor Oem Kilit Açma bunlar Bu Proğramda Zaten Gerekmiyor.Yaptığın İyi Olmuş Ama Tek Driver Kurulu Olacak Sonra Bu İşlemi Yapacaksın Hepsi Bu.Molaya Çıkıyorum Düşünelim Dönüşte Bakarız
eyvallah hocam sağol. normalde gözden kaçan bir şey yok ama anlamadım. adım adım hepsini yaptım

Jolly. Free

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jolly
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Neyse Geçmiş Olsun.Eneazından IMEI Ler Duruyor.
Usta cihazı 1 gün kullandım. 1 saat önce şarja taktım maalesef cihaz sustu. Kapandı ve hiçbir tepki vermiyor. Yazılımdan oldu sanırım

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jolly. Free

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jolly
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Neyse Geçmiş Olsun.Eneazından IMEI Ler Duruyor.
Usta cihazı 1 gün kullandım. 1 saat önce şarja taktım maalesef cihaz sustu. Kapandı ve hiçbir tepki vermiyor. Yazılımdan oldu sanırım

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
çok teşekkür ederiz, emeğiniz için

Rakqun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rhmn
Cihazım
Tt175
Konular
0
Note8 proda denedim bunu ses + ve - tuşlarına basarak bağladım telefonu hemen yazılar geldi durdu telefonu açtım 15 saniye basılı tutarak açılmadi geliştirici bölümünden neler yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Note8 proda denedim bunu ses + ve - tuşlarına basarak bağladım telefonu hemen yazılar geldi durdu telefonu açtım 15 saniye basılı tutarak açılmadi geliştirici bölümünden neler yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
  • Uyarı !! Aşağıdaki İşlemleri Redmi Note 10S Denenmiştir Çalışıyor Ses Açma Ve Kısma Tuşları İle İşlem Yapıldı

Redmi Note 8 Pro Telefonum Olmadığından Sadece Tuşlarda Farklı Basma Yöntemi Olabilir Deneyen Arkadaşımız Olursa Konuyu Güncellerim
    Telefon Kapalı Durumda İken Ses Açma Ve Kısma Tuşları Basılı Tutarak Deneyiniz
  • Çalışmaz İse Sadece Ses Açmayı Deneyiniz Olmaz İse Ses Kısmayı Deneyiniz
Merhaba Burası Redmi Note 10S Konusu Redmi Note 8 De Verdim
Redmi Notede Ses Kısma Tuşuna Basıp Deneyin Çalışacaktır.Konun Altında Yazılı Ama Kimse Okumadan
Yaptığı İçin Bu Sorunlar Çıkıyor Malesef
Şimdi Yaptım Daha Yeni Kilit Açıktı Kapattım 5 Saniyede Tekrar Telefonu Kapatıp Kilidi Açtım
Konuyu Okuyun Yazılanları Yapınız.Her zaman Bir Hata Olur Herkes Yaptım Desede.
Geliştirici Seçenekleri İle İşiniz Yok Sadece Yazılanları Yapınız.Ayrıca Driveriniz Yüklümü Onada Bakın Yüklü Değilse
Hiçbir İşlem Yapamazsınız Yazılım Atmada Dahil.Kolay Gelsin

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İlk Önce Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız Redmi Note 10S Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapınız.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Son düzenleme:
Üst Alt